مرکز اسناد انقلاب اسلامی

نام کتاب: شوالیه اُناث (پشت پرده فمینیسم، جایزه نوبل و شیرین عبادی)
نام نویسنده: سید حسین علوی آزاد
تاریخ انتشار: ۱۳۹۰
قیمت: ۵۱۰۰۰ ریال
شمارگان: ۳۰۰۰
تعداد صفحات: ۳۲۰
قطع: وزیری
شابک: ۵ـ۵۴۹ـ ۴۱۹ـ۹۶۴ـ۹۷۸
تعداد
وضعیت: موجود
معرفی اجمالی:

 

مسئله­ ی فمینیسم و موج بی‌سابقه­ی تهاجم فمینیست­ها به اسلام و انقلاب، همواره یكی از اصلی‌ترین محورهای طراحی كلان غرب، در راستای جنگ نرم عقیدتی علیه انقلاب اسلامی بوده است. استراتژیست­های دنیای زر و زور و تزویر كه از عمق اثرگذاری زنان بر نهضت اسلامی آگاه بوده‌اند، در سال­های پس از پیروزی انقلاب، به موازات كار كردن بر روی سایر پروژه‌های براندازانه، سرمایه‌گذاری كلانی برای به‌راه‌انداختن جریان­های مجازی زنان نموده‌اند؛ جریان­های فاسدی كه عمده‌ترین هدف آنها ایجاد انحراف در مطالبات اسلام‌خواهانه­ی زنان مسلمان و مبارز این مرز و بوم بوده و هست.

برای اهل نظر همچون روز، روشن است كه سركردگان این جریان فاسد، عوامل تابلودار سرویس­های جاسوسی غرب و فراماسونرها و سلطنت‌طلبان فراری هستند. لذا مسلماً بهترین راه برای نمایاندن باطن كثیف این نحله از ضدانقلاب، بازخوانی پرونده‌ی سیاه خیانت­های رهبران آنها در پیشگاه ملت خواهد بود.

كتاب حاضر كه به قلم شیوا و توانمند جناب آقای سیدحسین علوی نگاشته شده، بازخوانی مستند یكی از همین پرونده‌های سیاه است؛ پرونده­ی زنی كه تمام عمر خود را وقف خیانت به مردمش نموده است. زنی كه از نوكری برای اشرف پهلوی تا جانبازی برای محمدرضا پهلوی، وكالت صهیونیست­های ارتش اسرائیل و بهائیان و سینه‌چاكی برای همجنس‌بازان و... را در احوالات مشوش خویش به ثبت رساند تا حدّ نصاب نمره‎ای را كه برای دریافت جایزه­ی صهیونیستی نوبل لازم بود كسب نماید.

بدون تردید مطالعه­ی این كتاب می‌تواند كمك شایانی به درك حقیقت جایزه نوبل و شخصیت خائنی چون شیرین عبادی كه همواره تحت حمایت جنایتكارن جهانی قرار داشته، نماید. خصوصاً برای امت اسلامی كه این لكه­ی ننگ را به­عنوان «تنها زن مسلمان برنده‌ی جایزه نوبل» بر دامان خود می‌بیند، شناخت هویت وی كه عصاره‌ای است از دشمنی با صلح و حقوق حقیقی بشر و كرامت الهی انسان، راهگشای فهم تباهی‌ای خواهد بود كه در انتهای پیمودن راه كسانی چون شیرین عبادی قرار دارد.