پرفروش‌های مرکز اسناد انقلاب اسلامی در پنجمین روز نمایشگاه کتاب

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی-ایکنا نوشت: به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در پنجمین روز از سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتاب "1318" با بیشترین استقبال از سوی مخاطبان، در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های غرفه موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی قرار دارد.

کتاب "1318" عنوان کتابی است که با زبانی شیوا و جذاب به روایت خاطرات رهبر معظم انقلاب اسلامی از سال 1318 تا 1395 می‌پردازد. چاپ اول این اثر در سی‌امین نمایشگاه کتاب تهران در اختیار مخاطبان قرار گرفت و در آستانه سی‌ویکمین دوره نمایشگاه کتاب و با توجه به استقبال بالای مخاطبان، به چاپ ششم رسید.

کتاب "ملی‌-مذهبی‌ها" در رتبه دوم پرفروش‌ترین آثار غرفه موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی قرار گرفته است. "ملی‌-مذهبی‌ها" عنوان کتابی است که به جریان‌شناسی نیروهای ملی‌-مذهبی‌ در جمهوری اسلامی می‌پردازد.

براساس این گزارش، کتاب‌های "نقش آیت‌الله خامنه‌ای در مهار بحران 1388"، "بهائیان نظامی در حکومت پهلوی دوم" و "پرستوی دهلاویه" هم در رتبه‌های بعدی پرفروش‌های غرفه موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران قرار دارند.

یادآور می‌شود، علاقمندان می‌توانند برای بازدید از کتب مرکز اسناد انقلاب اسلامی به غرفه موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در مصلی تهران به آدرس شبستان، راهروی 24، غرفه 2 مراجعه کنند.