در آستانه سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران،
حجت‌الاسلام مصباحی مقدم مطالعه دو کتاب را به طلاب توصیه کرد
حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، ضمن تاکید بر مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی گفت: کتاب‌های منتشر شده توسط انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی کاملاً تحلیلی، تاریخی، مستند و دقیق هستند.

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در آستانه سی و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، جوانان را به مطالعه خاطرات مبارزان انقلابی تشویق کرد و بیان داشت: در حوزه تاریخ‌شفاهی ایران، از دوران نهضت اسلامی تا امروز خاطرات شخصیت‌های برجسته و فعالان سیاسی توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی جمع‌آوری، ثبت و ذخیره شده است و نسل جوان بعد از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌توانند با مراجعه به این آثار از اتفاقات و رخدادهای آن دوران کسب اطلاع کنند.

حجت‌الاسلام مصباحی مقدم در این حوزه مطالعه کتاب «خاطرات و مبارزات حجت‌الاسلام فلسفی» را به جوانان توصیه کرد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین مطالعه کتاب «بن‌بست» را که به بررسی کارنامه سیدمهدی هاشمی می‌پردازد به طلاب حوزه‌های علمیه توصیه کرد و گفت: به نظر من مطالعه کتاب «بن‌بست» به ویژه برای طلاب جوان بسیار مفید است. خصوصا اینکه طلاب جوان ما دارای روحیه انقلابی هستند؛ شبیه به آن روحیه‌ای که طلاب جوان در دوران مبارزات نهضت اسلامی داشتند و با همان روحیه آمدند و در کنار حضرت امام قرار گرفتند. ولی نیازمند به بصیرت و آگاهی، به خصوص آگاهی تاریخی هستند که مطالعه اینگونه آثار می‌تواند به آنها بسیار کمک کند.

حجت‌الاسلام مصباحی مقدم یادآور شد: مطالعه درباره پرونده سیدمهدی هاشمی به ویژه به این دلیل که با پرونده‌ شخصیت برجسته‌ای مثل مرحوم منتظری گره خورده، می‌تواند پاسخ بسیاری از شبهات را بدهد و به نسل جوان در رفع ابهام و شبهات کمک کند.

حجت‌الاسلام مصباحی مقدم مطالعه دو کتاب را به طلاب توصیه کرد