پیشنهاد کتاب نقوی حسینی برای سی‌ودومین نمایشگاه کتاب
سیدحسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی درباره نقش‌آفرینی مردم استان‌های مختلف در مبارزه با رژیم پهلوی گفت: در جریان پیروزی انقلاب اسلامی، استان‌ها، شهرستان‌ها و حتی روستاهای مختلف کشور نقش موثری ایفا کردند.

وی با اشاره به حضور همه‌جانبه مردم ایران در قیام 15 خرداد 1342 عنوان کرد: این حماسه نقش مهمی در افشای چهره ضد اسلامی و دیکتاتوری رژیم پهلوی داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: پرداختن به این قیام‌ها و حرکت‌های مردمی و تببین و تفسیر اهداف و فرایند آن، کمک زیادی به حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی می‌کند که در این زمینه مرکز اسناد انقلاب اسلامی گام‌های مثبتی برداشته و به طور تخصصی ابعاد و آثار و اهداف این قیام‌ها را بررسی کرده است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در آستانه برپایی سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره پیشنهاد خود برای مطالعه کتاب گفت: به نظر من کتاب «انقلاب اسلامی در ورامین» یکی از آثار جامع و تخصصی مرکز اسناد انقلاب اسلامی است که با مشاهدات و مراجعات میدانی و گفتگو با مبارزان انقلابی، به خوبی تنظیم شده است.

نقوی حسینی تاکید کرد: با توجه به تغییر نسل‌ها و امکان عدم آشنایی با گذشته وتاریخ انقلاب اسلامی، بنده توصیه می‌کنم کتاب‌های تاریخی به طور کل و خصوصا کتاب «انقلاب اسلامی در ورامین» توسط جوانان و مخاطبان مطالعه شود.