پیام تسلیت مرکز اسناد انقلاب اسلامی در پی درگذشت امیر مصوری
روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت امیر سرتیپ دوم ستاد حسینعلی مصوری، رئیس فقید مرکز پژوهش‌های دفاع مقدس نزاجا را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

بسمه‌تعالی
خبر درگذشت امیر سرتیپ دوم ستاد حسینعلی مصوری، از فرماندهان و جانبازان جنگ تحمیلی و رئیس فقید مرکز پژوهش‌های دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش، موجب تأثر و تألم بسيار شد. 
رشادت‌ها و تلاش‌های آن امیر خستگی‌ناپذیر در عرصه‌ها‌ی نبرد با دشمن متجاوز، تنها به دوره‌ی جنگ تحمیلی محدود نماند و ايشان پس از فراغت از مبارزه‌ی میدانی با دشمن، به ثبت، ضبط و مستندسازی تاریخ پرافتخار دفاع مقدس همت گماشت. 
استمرار همکاری‌های علمی و پژوهشی مرکز اسناد انقلاب اسلامی و مرکز پژوهش‌های دفاع مقدس نزاجا در دوره‌ی مدیریت آن مرحوم، بی‌شک تاریخ غرورآفرین دفاع مقدس را از گزند تحریف و وارونه‌‌سازی توسط مغرضان مصون داشت و ثمره‌ی آن، آماده‌سازی و انتشار ده‌ها جلد از مجموعه «تقویم تاریخ دفاع مقدس» بود.
ضمن عرض تسلیت به فرماندهان و دلاوران ارتش، خانواده‌ی آن مرحوم و همکاران زنده‌یاد امیر مصوری در مرکز پژوهش‌های دفاع مقدس نزاجا، از خداوند منّان علو درجات را برای آن فقید سعید و صبر و اجر را برای بازماندگان مسئلت دارد.

روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی