«سند انتخاب» در صد پرفروش‌ترین آثار «نمایشگاه مجازی کتاب»
پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی_مهر نوشت، همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی، مرکز اسناد انقلاب اسلامی در «نمایشگاه مجازی کتاب» بیش از ۱۰۰ عنوان از آثار خود را با تخفیف ۲۰ درصدی به مخاطبان عرضه می‌کند.

نمایشگاه مجازی کتاب مرکز اسناد انقلاب اسلامی در چهارمین روز خود، با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده است. در این بین کتاب «سند انتخاب» که روایتی از برگزیدن رهبری انقلاب اسلامی پس از امام خمینی است در صدر پرفروش‌های این نمایشگاه قرار دارد. چگونگی طرح رهبری آیت‌الله خامنه‌ای در مجلس خبرگان، نظریات اعضا و سرانجام آخرین تصمیم سرنوشت‌ساز، قطعه‌ای از تاریخ انقلاب اسلامی است که در کتاب «سند انتخاب» با استناد به صورت جلسات، فیلم‌ها و مصاحبه‌های اعضای خبرگان جمع‌آوری و تحلیل شده است.

خاطرات وندی روث شرمن مذاکره‌کننده ارشد امریکایی در مذاکرات هسته‌ای با عنوان «من ترسو نیستم» دومین کتاب پرفروش این نمایشگاه است. مطالعه خاطرات شرمن درباره پشت‌پرده مذاکرات هسته‌ای، می‌تواند هم مردم و افکار عمومی را از نیت درونی سیاستمداران آمریکا در زمینه تعامل و مذاکره با ایران مطلع نماید و هم میزان خوش‌باوری برخی از سیاستمداران به حزب دموکرات آمریکا را عیارسنجی کند.

همچنین کتاب افول قدرت آمریکا نوشته‌ی ایمانوئل والرستین، مجموعه دستاوردهای انقلاب اسلامی (اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، بین‌المللی و علمی) و عسیای روح‌الله (خاطرات حاج عیسی جعفری، خادم امام) هم در فهرست پرفروش‌های نماشگاه مجازی مرکز اسناد انقلاب اسلامی دیده می‌شوند.

گفتنی است نمایشگاه مجازی مرکز اسناد انقلاب اسلامی تا ۱ آذرماه دایر خواهد بود و علاقمندان می‌توانند با رجوع بع صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس www.irdc.ir کتاب‌های مورد نظر خود را تهیه و با ارسال رایگان دریافت کنند.