«میدان‌های سخت» در صدر پرفروش‌های مرکز اسناد انقلاب اسلامی در هفته کتاب

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، همزمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، این مرکز با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، برنامه های متنوعی را تدارک دید؛ فراخوان اهدای کتب مرکز به کتابخانه‌های مناطق محروم کشور، رونمایی از نرم افزار اندرویدی فهرست منشورات، عرضه کتب صوتی و کتب الکترونیک و تخفیف های ویژه برای منشورات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، از جمله این برنامه ها بود که با استقبال مخاطبان روبرو شد.

براساس همین گزارش، کتاب‌های «میدان‌های سخت (گزیده خاطرات و سخنرانی‌های سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی)»، «جهل مقدس (اکبر گودرزی رهبر گروه فرقان به روایت اسناد)» و «جنگ اقتصادی (فهرست تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران)» به ترتیب در فهرست پرفروش‌های مرکز اسناد انقلاب اسلامی در این دوره از هفته کتاب قرار دارند.

«میدان‌های سخت» در صدر پرفروش‌های مرکز اسناد انقلاب اسلامی در هفته کتاب

«میدان‌های سخت» که توسط محمدحسن روزی طلب جمع آوری شده، گزیده سخنراني‌ها، خاطرات، گفتگوها و متن کامل وصيتنامه شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني است. «ميدان‌هاي سخت» از آن رو حائز اهميت است که دربردارنده ديدگاه‌ها، نگرش‌ها، منظومه فکري، نظام معرفتي و بيان‌کننده مباني و مبادي و غايت حرکت اين قهرمانِ جبهه مقاومت است.

«جهل مقدس» دربرگیرنده بیش از 130 برگ سند درباره اکبر گودرزی و گروهک فرقان است که بسیاری از آن اسناد برای اولین بار منتشر می شود. بررسی زندگی اکبر گودرزی، دیدگاه ها و نظرات او، نحوه تاسیس فرقان و جزئیاتی درباره این گروهک، گفتاری پیرامون عملیات های تروریستی فرقان، نحوه شناسایی و دستگیری گودرزی و جریان بازجویی و محاکمه او مهمترین سرفصل های این کتاب است.

و «جنگ اقتصادی» فهرست کامل، مستند و دقیقی از تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است.

هر سه کتاب فوق با 40 درصد تخفیف و ارسال رایگان به مخاطبان عرضه شده است.


گفتنی است علاقمندان می توانند تا 1 آذر، از تخفیف های 30 و 40 درصدی مرکز اسناد انقلاب اسلامی به مناسبت هفته کتاب بهره مند شوند. برای مشاهده لیست کتاب ها اینجا کلیک کنید.