مرکز اسناد انقلاب اسلامی

در همایش «صیانت» ضمن معرفی تولیدات فرهنگی هنری موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، 40 جلد کتاب از تولیدات مرکز اسناد انقلاب اسلامی، ویژه گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب معرفی و رونمایی شد.
صیانت از انقلاب
همایش صیانت؛ شرح سی سال فعالیت علمی و پژوهشی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، با معرفی و رونمایی از تولیدات فرهنگی و هنری این مرکز در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد.
همایش صیانت در فرهنگسرای امام برگزار شد.
با اعلام مهدی رمضانی:
دبیر همایش «صیانت» گفت: همایش «صیانت» سه شنبه ۲۱ اسفندماه در فرهنگسرای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.
طی نشست «سازمان» در خبرگزاری مهر مطرح شد:
نشست عوامل مستند "سازمان" در خبرگزاری مهر برگزار شد. در این نشست مهدی رمضانی تهیه کننده، محمدرضا هراتی کارگردان و محمدحسن روزی‌طلب سرپرست نویسندگان و پژوهشگران حضور داشتند و به سوالاتی درباره مستند سازمان پاسخ دادند.
از سوی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی صورت گرفت؛
کتاب «دستاوردهای اقتصادی انقلاب اسلامی» در قالب دانستنی‌های انقلاب اسلامی برای جوانان می‌کوشد با مقایسه‌ شرایط اقتصادی کشور قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، شناخت عمق و گسترده‌‌ای از وضعیت اقتصادی ایران در این دو برهه تاریخی به دست دهد.
در گفتگوی ایکنا با حجت‌الاسلام حسینیان بررسی شد؛
حجت‌الاسلام حسینیان گفت: آمار نشان می‌هد انقلاب اسلامی در همه زمینه‌ها رشد داشته است.
از سوی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی،
این مجموعه با بررسی همه جانبه وقایع و ثبت دقیق جزئیات آن، به تعبیر نویسنده، می‌تواند راهنمای بسیار خوبی برای کیفیت برخورد با دشمنان ملت ایران در مسیر آینده برای حفظ منافع این ملت باشد.
در مراسم چهل‌سالگی انقلاب اسلامی در بیروت صورت گرفت:
سید حسن نصرالله در بخشی از سخنان خود، در معرفی کتاب خاطرات رهبر معظم انقلاب اسلامی گفت: «... این کتاب شامل روایت‌هایی است که به طور مستقیم توسط امام خامنه‌ای و به زبان عربی نقل شده است... ایشان در این کتاب خاطرات خود از زمان کودکی تا پیروزی انقلاب اسلامی را به زبان عربی نقل کرده‌اند. البته در این کتاب سخنی از مراحل مابعد از پیروزی انقلاب اسلامی به میان نیامده است. ایشان، این خاطرات را با یک زبان عربیِ زیبا و بدیع، روایت کرده‌اند.»
تازه‌ترین اثر موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در قالب کتاب با موضوع بررسی کارنامه سید مهدی هاشمی روانه بازار نشر شد.