کد خبر: ۱۴۰۷
رمضانی خبر داد:

طرح جلد "کتاب 1318" در چاپ دوم تغییر کرد/ آماده عرضه کتاب به مدارس سراسر کشور هستیم

مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: چاپ دوم کتاب 1318 که روایتی از زندگینامه رهبر معظم انقلاب اسلامی است منتشر شد و در روزهای آینده به بازار کتاب عرضه خواهد شد.
پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی - فارس نوشت: مهدی رمضانی، مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس از چاپ دوم کتاب 1318 خبر داد و اظهار داشت: چاپ دوم کتاب 1318 که روایتی از زندگینامه رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر شد و در روزهای آینده به بازار کتاب عرضه خواهد شد.

رمضانی در مورد تغییرات چاپ دوم کتاب 1318 نیز اظهار داشت: در چاپ دوم کتاب٬ طرح جلد را تغییر داده‌ایم و همانطور که در پشت جلد کتاب نوشته شده است:"طرح جلد کتاب با الهام از خاطرات معظم‌له٬ در قالب گرافیکی و به صورت «شبه‌شناسنامه» طراحی شده است". امیدواریم مورد توجه مردم و مخاطبان قرار گیرد.

طرح جلد

مدیرعامل موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی با بیان اینکه چاپ دوم کتاب با تیراژ 2 هزار نسخه روانه بازار نشر خواهد شد، گفت: با توجه به اینکه کتاب 1318 برای رده سنی نوجوان و جوان جذابیت‌های بصری ویژه‌ای دارد، آماده هستیم تا این کتاب را با تخفیف ویژه به مدارس آموزش و پرورش سراسر کشور ارسال کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس٬ کتاب «1318» زندگینامه رهبر معظم انقلاب اسلامی از سال 1318 تا بهار 1395 است که از سخنرانی‌های ایشان جمع آوری شده است. چاپ اول این کتاب در 524 صفحه در ایام سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب وارد بازار نشر شد.
این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات