مرکز اسناد انقلاب اسلامی

بازنشر
فتوکلیپ "از محراب تا میدان" مشتمل بر تصاویر کمتر دیده شده از حضور رهبر معظم انقلاب در جبهه‌های جنگ، توسط موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی تهیه و تولید شده است.
به بهانه ایام اربعین حسینی
زیارت اربعین یکی از آئین‌های مذهبی است که در روایات تاکید بسیاری بر آن شده است. برشی از سخنان حجت‌الاسلام حسینیان درباره فضیلت پیاده‌روی برای زیارت امام حسین(ع) از نظر می‌گذرد.
به بهانه فاجعه جمعه سیاه
بالای‌ 50 دقیقه‌ فیلم‌ بود و با اینکه‌ فیلم كیفیت‌ مطلوبی‌ نداشته‌ ولی‌ تك‌ تك‌ صحنه‌‌هایش‌ ارزشمند بود.‌ آن‌ فیلم‌ را در چهار نسخه‌ تكثیر می‌كنند و همراه‌ با هر نسخه‌ یك‌ مترجم‌ انگلیسی‌ مسلط‌ می‌گذارند و این‌ فیلم‌ را به سراسر آمریكا می‌فرستند. در 17 شهریور آن‌ چیزی‌ كه‌ می‌بایست‌ انجام‌ می‌شد خود تهیه‌ فیلم‌ نبود بلکه مهم این بود که حقیقت‌ پیام‌ این‌ شهدا به‌ جامعه‌ جهانی‌ برسد و خوشبختانه‌ رسید.
مراسم دومین سالگرد حجت‌الاسلام والمسلمین روح الله حسینیان در سالن همایش‌های سازمان اسناد و کتابخانه ملی برگزار شد. 
شهید تقوی‌فر به عنوان فرمانده اطلاعات نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش مهمی در مقابله با جریان تکفیری داعش داشت. نقش ویژه ایشان در تامین امنیت پیاده‌روی اربعین، از دیگر اقدامات ماندگار شهید تقوی‌فر است.
انتشار به بهانه ایام پیاده روی اربعین
«همه می دانستند اربعین بهترین فرصت است؛ گفتی امنیتش با من! و اربعین، جاده هایی که روزی چاله چاله بود از بمب و خمپاره، پر شد از مردان و زنانی که چیزی در درونشان داد می زد: باید بروند. و من میانشان می دانستم می توانند ایمن بروند...»
حضرت آیت الله جوادی روایت جالبی از کودتای 28 مرداد 1332 دارد.
هادی‌تبار خاطرات تلخ و شیرین بسیاری از ایام اسارت خود دارد. او این خاطرات را در کتاب «شهر که آرام شد برمی‌گردم» به ثبت رسانده است. 
رهبر معظم انقلاب اسلامی در تجلیل از شهید گرانقدر حاج حسین همدانی، به تلاش‌های ایشان در گسترش «امنیت» در ایران و منطقه اشاره کردند.
طنین کتاب
جدید ترین قسمت از طنین کتاب منتشر شد.