مرکز اسناد انقلاب اسلامی

طنین کتاب
انفجار بمب از سوی منافقین در آخرین نماز جمعه سال 1363 شماری از نمازگزاران را به شهادت رساند.
تازه‌های نشر
کتاب اندیشه سیاسی شهید آیت‌الله مرتضی مطهری از جدیدترین منشورات مرکز اسناد انقلاب اسلامی است.
تطهیرناشدنی
شکنجه مبارزان سیاسی در دوران رژیم پهلوی امری مرسوم و معمول بود. کمیته مشترک ضدخرابکاری که امروزه به موزه عبرت تبدیل شده است در دهه پنجاه شکنجه زندانیان را به اوج خود رساند. عمال رژیم نه فقط برای مردان که از شکنجه زنان و دختران هم ابائی نداشتند. در ادامه پروانه سلیحی  که در آن زمان دختری 17 ساله بود شکنجه‌های ساواک را روایت می‌کند.
طنین کتاب
جدیدترین قسمت مجموعه تایپوگرافی "طنین کتاب" بخشی از کتاب "خاطرات و مبارزات شهید محلاتی" را روایت کرده است.
غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن همچون سال‌های گذشته با حضور و استقبال عموم مردم، فعالان فرهنگی و اساتید حوزه و دانشگاه مواجه شد.
به بهانه نخستین همایش روز تاریخنگاری انقلاب اسلامی منتشر شد؛
پیام تاریخی امام خمینی در 25 دی ماه 1367 مبنی بر ضرورت تدوین تاریخ انقلاب اسلامی که به شیوه خبری بازسازی شده بود؛ منتشر شد. 
به بهانه جام‌جهانی
تیم فوتبال «شهید امیر» ورامین از تیم‌های باسابقه شهر ورامین استان تهران است که در دهه 60 جزو برترین تیم‌های شهرستان بوده است. اما برتری این ابعاد دیگری هم دارد و آن 250 رزمنده و 20 شهیدی است که این تیم در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.
جام جهانی 1998
روز بازی ایران و آمریکا در جام جهانی 1998 فرانسه، منافقین با شگردهای گوناگون و با اجیر کردن افراد، خود را به سکوهای ورزشگاه ژرلاند برلین رساندند. روایت بازیکنان تیم ملی از آشوب‌های منافقین در لیون شنیدنی است.
به بهانه هفته کتاب
مرکز اسناد انقلاب اسلامی همزمان با یکصدمین سال بازتاسیس حوزه علمیه قم، به انتشار آثار مرتبط با تاریخ حوزه همت گماشت که از آن بین می‌توان به کتاب‌هایی چون:  تحولات فکری حوزه علمیه قم، فیضیه در گذر تاریخ، نظریه‌پردازی در تبعید، خاطرات آیت‌الله محسن مجتهد شبستری، چراغ روشنی‌بخش (جستاری بر مشی سیاسی علامه طباطبایی) و... اشاره کرد.
بازنشر
آیت الله صدیقی با بیان این که تفکر آیت‌الله طباطبایی، تفکر تشکیل حکومت اسلامی و پشتوانه ولی فقیه است گفت: این تفکر در تمام آثار ایشان چیز مکتومی نیست.