چند رسانه‌ای- اینفوگرافیک

اینفوگرافی «همه پاسخ‌های سخت ایران»
عملیات‌های انتقامی ایران کی و کجا اتفاق افتاد؟

اینفوگرافی «همه پاسخ‌های سخت ایران»

نمودار تاریخی «همه پاسخ های سخت ایران» از جنگ شهرها در سال ۱۳۶۳ تا عملیات وعده صادق در حمله به پایگاه‌های رژیم صهیونسیتی در سال ۱۴۰۳ نشان از چهار دهه تلاش نیروهای نظامی جمهوری اسلامی برای حفظ امنیت ملت ایران دارد.
اینفوگرافیک
بازنشر

اینفوگرافیک "طلایه‌دار مبارزه" ؛ نگاهی به زندگی و مبارزات آیت‌الله سعیدی

همزمان با سالگرد شهادت مظلومانه آیت‌الله شهید سعیدی، اینفوگرافیک «طلایه‌دار مبارزه» با هدف بازخوانی زندگی سیاسی و اجتماعی این شهید والامقام بازنشر شد.
مروری بر دخالت‌های نظامی امریکا و سازمان سیا در اینفوگرافیک

مروری بر دخالت‌های نظامی امریکا و سازمان سیا در اینفوگرافیک "سرکوب امید"

دخالت‌های نظامی و سیاسی امریکا در دیگر کشورهای جهان بر کسی پوشیده نیست. ایالات متحده در زمینه دخالت در امور سایر دولت‌ها منحصربفرد است. 
قهرمانان بسیجی ایران‌زمین
مروری بر برخی شخصیت‌های دارای روحیه‌ی بسیجی در تاریخ معاصر ایران

قهرمانان بسیجی ایران‌زمین

«روحیه‌ی بسیج‌پروری ... [مثل] ورود در میدان، نترسیدن، با دشمن سینه‌به‌سینه شدن، در دوران حکومتهای طاغوتی و در دورانهای گذشته هم بود... تقریباً همه‌ی اینها ... یا سرکوب شدند یا کمک نشدند یا دولتها برایشان مانع ایجاد کردند.»
بازخوانی خسارت‌های اقتصادی فتنه 88 در یک نگاه
بازنشر| اینفوگرافیک "معیشت مردم در آتش فتنه 88"

بازخوانی خسارت‌های اقتصادی فتنه 88 در یک نگاه

یکی از مهم‌ترین خسارت‌های فتنه 88، خسارت اقتصادی است؛ مقوله‌ای که به صورت مستقیم به معیشت و سبد اقتصادی خانواده‌ها ضربات بعضا جبران‌ناپذیری وارد کرد و می‌توان گفت هنوز هم آثار خسارت‌های فتنه 88 بر پیکره اقتصاد کشور وجود دارد.
نگاهی به رشادت‌های لشگر 33 المهدی استان فارس
اینفوگرافیک "بوسه تقدیر"

نگاهی به رشادت‌های لشگر 33 المهدی استان فارس

در اینفوگرافیک "بوسه تقدیر" به معرفی و بررسی تیپ 33 المهدی استان فارس می‌پردازد. تیپ 33 المهدی استان فارس در سال 1360 به فرماندهی سردار علی فضلی تشکیل شد و چهار ماه بعد سردار محمدجعفر اسدی مسئولیت فرماندهی را به عهده گرفت.لشگر 33 المهدی در عملیات‌های مختلفی خوش درخشید تا جایی که امام خمینی(ره) در تقدیر از رشادت‌های رزمندگان استان فارس به پیشانی شهید مرتضی جاویدی فرمانده گردان فجر بوسه زدند.
اینفوگرافیک
به بهانه آئین معرفی کتاب "سفیر شیعه در غرب" منتشر شد

اینفوگرافیک "مسجد گنبد آبی" ؛ نگاهی به تاریخچه مرکز اسلامی هامبورگ

به بهانه آئین معرفی کتاب «سفیر شیعه در غرب» که به زندگی مرحوم محققی لاهیجی اولین امام جماعت مسجد هامبورگ می‌پردازد، اینفوگرافیک "مسجد گنبد آبی" از سوی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی تهیه و تولید شده است.
اینفوگرافیک
مروری بر مجاهدت‌های لشکر 41 ثارالله کرمان در دوران دفاع مقدس،

اینفوگرافیک "یک لشکر مقتدر"

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در چهارمین شماره از این مجموعه در اینفوگرافیک "یک لشکر مقتدر" نقش لشکر 41 ثارالله استان کرمان در دوران دفاع مقدس را مرور می‌کند.
اینفوگرافیک
مروری بر نقش تیپ 44 قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در دفاع مقدس؛

اینفوگرافیک "بر بام حماسه"

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در سومین شماره از این مجموعه در اینفوگرافیک "بر بام حماسه" نقش تیپ 44 قمر بنی‌هاشم(ع) استان چهارمحال و بختیاری در دوران دفاع مقدس مرور می‌کند.
نگاهی بر دلاوری‌های تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد
اینفوگرافیک "مردان خندق"

نگاهی بر دلاوری‌های تیپ 48 فتح استان کهگیلویه و بویراحمد

اینفوگرافیک "مردان خندق" به بررسی دلاوری‌های رزمندگان یاسوجی در دوران دفاع مقدس پرداخته است. تیپ 48 فتح یکی از پرافتخارترین یگان‌های عملیاتی دفاع مقدس بود. شهید حاج سیف‌الله حیدرپور بعد از عملیات کربلای 1 در سال 1365 تیپ 48 فتح را بنیانگذاری کرد. یادگار ماندگار این تیپ حماسه پدخندق بود. این مقاومت شجاعانه موجب شد که مرحوم هاشمی رفسنجانی جانشین فرماندهی کل قوا طی نامه‌ای مراتب تقدیر و تشکر خود از مردم استان را به فرماندهی تیپ ۴۸ فتح- حاج سیف‌الله حیدر پور- ابلاغ کند.