کد خبر: ۱۴۴۲

اطلاعات طرح جلد کتاب ۱۳۱۸ بر اساس فرمایشات رهبری است

مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: اطلاعات قید شده برای روی طرح جلد کتاب ۱۳۱۸ را بر اساس خاطرات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نظر گرفتیم
پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی - تسنیم نوشت: مهدی رمضانی مدیرعامل  موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا درباره سئوال برخی رسانه‌ها مبنی بر اینکه اطلاعات شناسنامه‌ای رهبر معظم انقلاب مغایر با اطلاعات طرح جلد کتاب 1318 است گفت: اطلاعات قید شده برای روی طرح جلد کتاب 1318 را بر اساس خاطرات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در نظر گرفتیم و در پشت جلد هم توضیح دادیم که «شبه شناسنامه» طراحی شده است.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمان شرکت در سرشماری عمومی نفوس و مسکن گفت: مقام معظم رهبری در آبان‌ماه 1390 وقتی از ایشان درباره تاریخ تولدشان سئوال می‌شود٬ معظم‌له فرمودند:"تیرماه 1318. البته این در شناسنامه است. ظاهرا تاریخ صحیح باید فروردین‌ماه باشد."

رمضانی افزود: بر اساس همین فرمایشات رهبر معظم انقلاب ما هم در طراحی جلد در قسمت تاریخ تولد٬ تاریخ صحیح تولد ایشان را قید کردیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم٬ کتاب 1318 روایتی از زندگینامه رهبر معظم انقلاب اسلامی است که چاپ دوم کتاب در روزهای اخیر وارد بازار نشر شده است.
این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات