کد خبر: ۲۶۲۷

پیشنهاد کتاب محسن هاشمی برای سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

محسن هاشمی گفت: من مطالعه سه کتاب "تاریخ شفاهی روحانیت مبارز تهران"، "خاطرات محمد هاشمی" و "خاطرات حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق نوری" از انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی را برای مطالعه به جوانان پیشنهاد می‌کنم.

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛ اعتماد نوشت: محسن هاشمی، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اهمیت مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی و استفاده از خاطرات شخصیت‌های حاضر و فعال آن دوران، درباره پیشنهاد کتاب خود برای سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: من مطالعه سه کتاب "تاریخ شفاهی روحانیت مبارز تهران"، "خاطرات محمد هاشمی" و "خاطرات حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناطق نوری" از انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی را برای مطالعه به جوانان پیشنهاد می‌کنم.

وی همچنین از انتشار کتاب خاطرات سال 1374 آیت‌الله هاشمي رفسنجانی در سی‌ویکمین دوره نمايشگاه بین‌المللی كتاب تهران خبر داد.

رئیس شورای شهر تهران همچنین مطالعه کتاب "غرور و سقوط" که خاطرات آنتونی پارسونز، سفیر انگلیس در ایران است را نیز برای علاقمندان به تاریخ انقلاب اسلامی بسیار مفید دانست.

براساس این گزارش، کتاب "غرور و سقوط" که خاطرات سفیر انگلیس در ایران است، وقایع تاریخی مربوط به بازه زمانی 1352 تا 1357 را در برمی‌گیرد. این کتاب نیز توسط انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است.

این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات