کد خبر: ۲۶۳۵
پیشنهادات نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد برای سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب؛

مطالعه دو کتاب "1318" و "خاطرات آیت‌الله سیدحسین موسوی‌کرمانی" را به جوانان پیشنهاد می‌کنم

یحیی کمالی‌پور در گفت گو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت:کتاب خاطرات مقام معظم رهبری که تحت عنوان "1318" توسط موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد منتشر شده را برای مطالعه به جوانان، مخصوصا جوانان جیرفتی توصیه می‌کنم. خودم این کتاب را مطالعه کرده‌ام؛ در قسمتی از این کتاب به رشادت‌های بانوان انقلابی جیرفت در مبارزه با رژیم پهلوی اشاره شده است که واقعا جذاب و خواندنی است. کتاب دیگری که توصیه می‌کنم جوانان استان حتما آن را مطالعه کنند، کتاب خاطرات "آیت‌الله سیدحسین موسوی کرمانی" است .

یحیی کمالی‌پور، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، با تاکید بر اهمیت مطالعه تاریخ انقلاب اسلامی برای نسل جوان گفت: لحظه به لحظه‌ خاطرات شکل‌گیری انقلاب اسلامی، برای نسل جوان می‌تواند مفید واقع شود و امروز یاد و خاطره آن روزهای پرفراز و نشیب می‌تواند جوان‌ها را در شناخت واقعی ارزش‌های انقلاب اسلامی کمک کند.

وی درباره نقش مرکز اسناد انقلاب اسلامی در این زمینه خاطرنشان‌ کرد: مطمئنا همه آثاری که با تلاش انقلابی مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است می‌تواند این آگاهی لازم را به مردم و جوانان منتقل کند.

این عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی، در آستانه فرارسیدن سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مطالعه دو کتاب از انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی را به جوانان و علاقمندان توصیه کرد و گفت: کتاب خاطرات مقام معظم رهبری که تحت عنوان "1318" توسط موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد منتشر شده را برای مطالعه به جوانان، مخصوصا جوانان جیرفتی توصیه می‌کنم. خودم این کتاب را مطالعه کرده‌ام؛ در قسمتی از این کتاب به رشادت‌های بانوان انقلابی جیرفت در مبارزه با رژیم پهلوی اشاره شده است که واقعا جذاب و خواندنی است.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت خاطرات شخصیت‌های مبارز در دوران انقلاب اسلامی گفت: از آثار مرکز اسناد انقلاب اسلامی، کتاب دیگری که توصیه می‌کنم جوانان استان حتما آن را مطالعه کنند، کتاب خاطرات "آیت‌الله سیدحسین موسوی کرمانی" است که خاطراتش از دوران سخت ستمشاهی و مبارزاتش با رژیم پهلوی را بیان ‌کرده است.


این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات