مرکز اسناد انقلاب اسلامی

کد خبر: ۲۶۶۶
در آستانه سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران؛
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، با توجه به فرارسیدن سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مطالعه کتاب "انقلاب اسلامی در همدان" را به جوانان، مخصوصا جوانان همدان توصیه کرد.
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۹ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018April 25
احد آزادی‌خواه، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت کتب مرجع در حوزه تاریخ گفت: به نظر من در نمایشگاه کتاب، باید سراغ کتاب‌های مرجع برویم. خلاء کتب مرجع می‌تواند آسیب‌های جدی در حوزه تاریخ و پژوهش وارد کند.

آزادی‌خواه با اشاره به دو کتاب از انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: کتاب "مفاخر اسلام" که زندگی‌نامه علمای اسلام است، یکی از این کتب مرجع است و بسیار کتاب خوبی است. همچنین کتاب "نهضت روحانیون ایران" که توسط حجت‌الاسلام علی دوانی نوشته شده هم یکی دیگر از کتب مرجع در حوزه تاریخ است و من توصیه می‌کنم این دو کتاب حتما مورد استفاده و مطالعه محققان و علاقمندان قرار بگیرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، با توجه به فرارسیدن سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران همچنین مطالعه کتاب "انقلاب اسلامی در همدان" که توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است را نیز به جوانان، مخصوصا جوانان همدان توصیه کرد.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر