کد خبر: ۲۶۶۷
پیشنهاد نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برای سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب:

مطالعه کتاب‌های "انقلاب اسلامی در مشهد" و "مشهد از مقاومت تا پیروزی" را به جوانان توصیه می‌کنم

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی مطالعه دو کتاب "انقلاب اسلامی در مشهد" و "مشهد از مقاومت تا پیروزی" را به جوانان پیشنهاد کرد.
شنبه ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر، نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به رسالت این مرکز در تدوین و انتشار اسناد تاریخی گفت: توجه به اسناد در رابطه با انقلاب ‌اسلامی و ابعاد مختلف آن از مسائلی است که متأسفانه مورد غفلت واقع شده بود اما اقداماتی که مرکز اسناد انقلاب‌اسلامی در این راستا انجام داده، اقدامات بسیار خوبی است.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، با توجه به فرارسیدن سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، با اشاره به اهمیت تدوین تاریخ منطقه‌ای انقلاب اسلامی، مطالعه دو کتاب را در این حوزه به جوانان توصیه کرده و گفت: کتاب‌های متعددی در حوزه استان‌ها توسط مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ شده است و من بعضی از آن‌ها را دیده‌ام؛ مخصوصاً برای خراسان و مشهد مسائل متعددی در کتاب "انقلاب اسلامی در مشهد" و "مشهد از مقاومت تا پیروزی" مطرح شده است که من مطالعه این دو کتاب را به جوانان استان توصیه می‌کنم. واقعا  اگر این اسناد ثبت و ضبط نمی‌شد خسارت بزرگی به تاریخ استان وارد می‌شد.

این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات