کد خبر: ۲۶۸۴
با اعلام قائم مقام موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛

کتاب زندگی‌نامه سرلشگر قرنی به نمایشگاه کتاب می‌رسد

محمدرضا هراتی گفت: کتاب زندگینامه سرلشگر قرنی اولین رئیس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی از سوی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی برای توزیع در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب آماده شده و در نمایشگاه کتاب برای استفاده علاقمندان عرضه می‌شود.

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی- تسنیم نوشت: محمدرضا هراتی قائم مقام موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در گفتگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا از انتشار کتاب زندگی‌نامه سرلشگر محمدولی قرنی در سی‌ویکمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد و گفت: کتاب زندگینامه سرلشگر قرنی اولین رئیس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی از سوی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی برای توزیع در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب آماده شده و در نمایشگاه کتاب برای استفاده علاقمندان عرضه می‌شود.

قائم مقام موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی با اشاره به تاکیدهای مقام معظم رهبری مبنی بر اهمیت روایت تاریخ برای جوانان گفت: با توجه به تاکیدهای رهبر معظم انقلاب اسلامی به قشر جوان برای بهره از عبرت‌های تاریخی، روایت تاریخ برای جوانان و نوجوانان یکی از دغدغه‌های موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد بوده و در این راستا هم این موسسه، مجموعه "دانستنی‌های انقلاب اسلامی برای جوانان" را با زبانی ساده و قابل فهم برای این قشر منتشر کرده است. تا امروز هم توانسته‌ایم بیش از 135 عنوان کتاب در این قالب برای جوانان و نوجوانان عرضه کنیم.

وی ادامه داد: کتاب زندگی‌نامه سرلشگر قرنی هم که با عنوان "مرزبان" در نمایشگاه کتاب عرضه خواهد شد در قالب "دانستنی‌های انقلاب اسلامی برای جوانان" است و انتظار می‌رود این کتاب که به قلم خانم حسین‌زاده و آقای حسن چراغلو نوشته شده به خاطر نثر شیوا و روانش با استقبال مخاطبان روبرو شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات