مرکز اسناد انقلاب اسلامی

به مناسبت همزمانی روز معلم و بازگشایی سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران؛
به مناسبت همزمانی روز پاسداشت مقام معلم و افتتاح سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی 30 درصد تخفیف برای معلمان در نظر گرفته است.
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۷ - ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - 2018May 02
به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی به مناسبت همزمانی روز پاسداشت مقام معلم و بازگشایی سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی 30 درصد تخفیف برای معلمان در نظر گرفته است.

فرهنگیان به عنوان یکی از اقشار تاثیرگذار در پیروزی انقلاب اسلامی بوده و با تربیت نسل‌های سوم، چهارم و پنجم انقلاب، جایگاه ویژه‌ای در حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی دارند. از این‌رو انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی در نظر دارد با ارائه 30 درصد تخفیف برای این قشر در نمایشگاه کتاب، ضمن کمک به تامین پشتوانه محتوایی آنان به ویژه در حوزه تاریخ انقلاب، معلمان را برای پرورش هرچه بهتر نسل‌های بعدی انقلاب یاری نماید.

بر این اساس فرهنگیان می‌توانند با حضور در غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به آدرس شبستان، راهروی 24، غرفه 2 و با ارائه کارت شناسایی خود (کارت شناسایی فرهنگیان)، محصولات این غرفه را با تخفیف 30 درصدی تهیه کنند.

ضمنا یادآور می‌شود مهلت زمانی برای دریافت تخفیف توسط معلمان، از 12 تا 14 اردیبهشت‌ماه، به مدت 3 روز خواهد بود.
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر