مرکز اسناد انقلاب اسلامی

در چهلمین سالروز قیام خونین 17 شهریور 1357، ویژه‌نامه "جمعه سیاه" منتشر شد. در این ویژه‌نامه، خاطرات مبارزین انقلابی همچون آیت‌الله خامنه‌ای، آیت‌الله مهدوی کنی، حجت‌الاسلام حسن روحانی، علی‌محمد بشارتی و ... درباره ابعاد فاجعه 17 شهریور بازخوانی شده است. در ویژه‌نامه "جمعه سیاه" همچنین اسنادی از فاجعه خونین 17 شهریور منتشر شده که بخشی از این اسناد، اعترافات نظامیان حاضر در عملیات کشتار مردم در روز 17 شهریور است.
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - 2018September 08

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در چهلمین سالروز قیام خونین 17 شهریور 1357، پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی ویژه‌نامه "جمعه سیاه" را منتشر کرد.

در این ویژه‌نامه، خاطرات مبارزین انقلابی همچون آیت‌الله خامنه‌ای، آیت‌الله مهدوی کنی، حجت‌الاسلام حسن روحانی، علی‌محمد بشارتی و ... درباره ابعاد فاجعه 17 شهریور بازخوانی شده است.

در ویژه‌نامه "جمعه سیاه" همچنین اسنادی از فاجعه خونین 17 شهریور منتشر شده که بخشی از این اسناد، اعترافات نظامیان حاضر در عملیات کشتار مردم در روز 17 شهریور است.

روایت خاطرات شاهدان عینی که برای نخستین بار منتشر می‌شود و یادداشت‌هایی درباره 17 شهریور، برگ دیگری از این ویژه‌نامه است.

علاقمندان می‌توانند برای مشاهده ویژه‌نامه "جمعه سیاه" اینجا مراجعه کنند.


ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر