مركز اسناد انقلاب اسلامی درگذشت حسن شایانفر را تسلیت گفت

مركز اسناد انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت حسن شایانفر٬ گنجینه اسرار انقلاب را به جامعه رسانه‌ای و پژوهشگران تاریخ انقلاب اسلامی تسلیت گفت.
شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
به گزارش روابط عمومی مركز اسناد انقلاب اسلامی٬ در پی درگذشت حسن شایانفر٬ مدیر دفتر پژوهش‌های موسسه كیهان٬ مركز اسناد انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت وی را تسلیت گفت.
 
متن پیام به شرح زیر است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ
 
 
درگذشت حسن شایان‌فر مدیر دفتر پژوهش‌های موسسه كیهان و مشاور فرهنگی مدیر مسئول كیهان كه با عنوان "گنجینه اسرار انقلاب" شهرت داشت موجب تألم و تأثر اهالی رسانه‌ای و پژوهشگران تاریخ انقلاب اسلامی شد.
 
 
حسن شایانفر عمر گرانبهای خود را صرف شناخت حلقه‌های پنهان جریان‌های انحرافی سیاسی و فرهنگی كرد و توسط دفتر پژوهش‌های موسسه كیهان سلسله كتاب‌های "نیمه پنهان" را منتشر كرد كه اكنون به عنوان یكی از مراجع و منابع ارزشمند برای محققان و دانشجویان به شمار می‌رود. همچنین نقش عمارگونه حسن شایانفر در رخدادهای پس از انقلاب اسلامی و افشای ماهیت عناصر نقش‌آفرین در فتنه 78 و 88 باعث شد تا شایانفر خارج چشم جریانات معاند و فتنه‌گران قرار گیرد.
 
 
مركز اسناد انقلاب اسلامی درگذشت حسن شایانفر٬ گنجینه اسرار انقلاب را به جامعه رسانه‌ای و پژوهشگران تاریخ انقلاب اسلامی تسلیت و تعزیت می‌گوید و از خداوند منان علو درجات را برای ایشان مسئلت می‌نماید.

این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات