مرکز اسناد انقلاب اسلامی

در آستانه سالگرد یوم‌الله 9 دی
آیین رونمایی از سه عنوان كتاب با موضوع فتنه 88 با عناوین "نقش امام خامنه‌ای در در مهار فتنه 88"٬ "كتاب عكس با موضوع فتنه 88" و "اصلاحات و براندازی نرم" برگزار می‌شود.
تاریخ انتشار: ۱۶:۴۱ - ۰۷ دی ۱۳۹۵ - 2016December 27

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری مركز اسناد انقلاب اسلامی٬ آیین رونمایی از سه عنوان كتاب با موضوع فتنه 88 با عناوین "نقش امام خامنه‌ای در مهار فتنه 88"٬ "كتاب عكس با موضوع فتنه 88" و "اصلاحات و براندازی نرم" برگزار می‌شود.این مراسم ساعت 10 فردا (چهارشنبه) با حضور مقامات لشكری و كشوری در فرهنگسرای اندیشه واقع در خیابان شریعتی٬ نرسیده به پل سیدخندان٬ پارك اندیشه برگزار خواهد شد.
 

آیین رونمایی از 3 كتاب با موضوع فتنه 88 برگزار می‌شود

 


كتاب "اصلاحات و براندازی نرم" كنكاشی مختصر در مبانی نظری اصلاحات و اقدام و عمل اصلاح‌طلبان كه در سه دوره پیدایش و تكوین بسط و گسترش و در نهایت افول آن ساماندهی شده است.كتاب "نقش امام خامنه‌ای در مهار فتنه 88" با بررسی مختصر تاریخچه انتخابات دهم ریاست جمهوری٬ بروز و استمرار فتنه 88 نقش حضرت امام خامنه‌ای را در مهار فتنه مذكور تبیین كرده است.
 


كتاب عكس فتنه 88 نیز به صورت دیجیتالی تهیه و تدوین شده است كه مجموعه‌ای از عكس‌های با موضوع فتنه 88 را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر