مرکز اسناد انقلاب اسلامی

کد خبر: ۵۲۲۷
حسین قدیانی
سیلی از مالک امروز خورده‌اند؛ زورشان را به بازیگر نقش مالک دیروز می‌رسانند! البته کور خوانده‌اند! ما حتی داریوش واقعا ارجمند را هم تنها نمی‌گذاریم! و فاش می‌گوییم؛ سیدعلی تأثیر مبارک علی است روی آخرالزمان...
تاریخ انتشار: ۰۹:۳۱ - ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - 2019October 08

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی روزنامه رسالت نوشت: بازیگر نقش جناب مالک اشتر در خواب هم نمی‌دید که در عالم واقع هم بخورد به پست ناکثین و قاسطین و مارقین! روزگار است دیگر! گاهی در جعبه جادو فرو می‌روی در جلد مالک و چند صباح بعد اما دقیقا باید زخم و طعنه اشعث‌ها و ابن‌ملجم‌ها و ابن‌زبیرها و ابن‌فلان‌ها و ابن‌بهمان‌ها را تحمل کنی!

القصه! چند روز پیش داریوش ارجمند مصاحبه‌ای با سایت مرکز اسناد کرده و کلی خاطره‌ ناب تاریخی تعریف کرده، من‌جمله عصر حضورش در مشهدالرضا و اثرپذیری‌اش از دو «علی» که یکی علی شریعتی باشد و دیگری هم حضرت سیدعلی! این حضرت را به کوری چشم خوارج توئیتری پشت اسم آقا آوردم و الا «حضرت» در ذات نام مقدس «سیدعلی» است! تا آنجا که بزرگ‌مردان این روزهای جبهه مقاومت؛ اسطوره‌های بت‌شکنی از قبیل سیدحسن نصرالله و عبدالملک بدرالدین، جبهه تلمذ به خاک می‌سایند در برابر اقتدار ولی امر مسلمین جهان؛ حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای که چون نام مطهرش را بر زبان قلم جاری می‌کنی، خودبه‌خود صلوات هم در پی‌اش می‌آید! اللهم صل علی محمد و آل محمد!

گمانم بی‌خود دارند در توئیتر داریوش ارجمند را می‌کوبند! بازیگر نقش مالک، بی‌گناه است! مسئله این‌جاست: ما اهل کوفه نیستیم؛ علی تنها بماند! چه گفت مگر این بازیگر خوش‌نام که آب افتاده در لانه مورچگان؟! شگفتا! مدعی آزادی بیان هم هستند! و حتی مخالف خود خدا را هم دارای حق اعتراض می‌خوانند! هجوم ناشیانه زامبی‌ها به داریوش ارجمند، دگربار ثابت کرد که غرب‌زده‌ها به‌خصوص در چراگاه مجازستان چگونه ترمز می‌برند! و چگونه آن‌روی واقعی خود را لو می‌دهند!

گیر بی‌خودشان به ارجمند که چرا از «علی(ع)» تأثیر نگرفته‌ای و از «سیدعلی» اثر پذیرفته‌ای، در حالی است که جماعت خود اسوه‌هایی بهتر از عمرعاص و معاویه ندارند! حکام آن روزهای شام، حقه‌بازانی بودند که با کمک بوق‌چی‌های‌شان زمینه‌ساز غربت معصوم شدند لیکن عصر صدرانقلاب متفاوت از زمان صدراسلام است! و 40 سال است که به یمن بصیرت ملت ایران، رسانه‌های دشمن حریف ما نمی‌شوند!

دیروز حتی عبارت «رهبر انقلاب» را هم برای خامنه‌ای زیاد می‌دانستند اما خدا به شهادت حزب‌الله و انصارالله این مهم را به شیاطین و بطالین عالم ثابت کرد که سیدعلی نه‌فقط رهبر انقلاب بلکه ولی امر مسلمین جهان است!

سیلی از مالک امروز خورده‌اند؛ زورشان را به بازیگر نقش مالک دیروز می‌رسانند! البته کور خوانده‌اند! ما حتی داریوش واقعا ارجمند را هم تنها نمی‌گذاریم! و فاش می‌گوییم؛ سیدعلی تأثیر مبارک علی است روی آخرالزمان...

یادداشت از: حسین قدیانی


ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر