کد خبر: ۵۳۴۲
از سوی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی،

همایش «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» برگزار می‌شود

همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (دامت برکاته)» با هدف تبیین آموزه‌های مرتبط با مسأله انتظار، از سوی پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، همایش بین‌المللی «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (دامت برکاته)» با هدف تبیین آموزه‌های مرتبط با مسأله انتظار، از سوی پژوهشکده مهدویت و آینده پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار می شود.

محورهای اصلی این همایش عبارتند از: مفهوم و چیستی نظریه‌پردازی در حوزه انتظار، مهدویت از دیدگاه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، نظریه انتظار در اندیشه معظم له، مبانی، ابعاد و قلمروی نظریه انتظار، ویژگی‌ها و شاخه‌های جامعه منتظر، مقایسه نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله خامنه‌ای با نظریات معطوف به آینده و ...

این همایش از مجموعه سلسله همایش‌های علمی «نظریه انتظار در اندیشه علمای شیعه» است که با هدف شناخت صحیح انتظار و جایگاه آن در منظومه فکری اندیشمندان شیعه برگزار خواهد شد.

علاقمندان جهت شرکت در این همایش می‌توانند آثار و مقالات خود را تا تاریخ 3 / 9 / 1398 به آدرس mn.entezar313@gmail.com ارسال کنند.

گفتنی است مقالات برگزیده در مجله علمی پژوهشی و مجموعه مقالات به چاپ خواهد رسید.

همایش «نظریه انتظار در اندیشه آیت‌الله العظمی خامنه‌ای» برگزار می‌شود

این همایش در تاریخ 3 / 11/ 1398 برگزار خواهد شد.


این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات