به گزارش روابط عمومی مركز اسناد انقلاب اسلامی، تفاهـم‌نامه همكاری مركز اسناد انقلاب اسلامی و انجمن علمی جامعه شناسی سیاسی ایران به منظور ایجاد و گسترش همفكری و همكاری‌های  پژوهشی به امضا رسید.

امضای تفاهـم‌نامه همكاری مركز اسناد انقلاب اسلامی و انجمن علمی جامعه‌شناسیامضای تفاهـم‌نامه همكاری مركز اسناد انقلاب اسلامی و انجمن علمی جامعه‌شناسی

بر اساس این تفاهم‌نامه طرفین حد اعلای تلاش مجموعه خویش را در جهت حل مشكلات و معضلات علمی- تحقیقاتی موضوع این تفاهم نامه مبذول داشته و از هیچ كوششی در این جهت خودداری نخواهند كرد.

در این تفاهم‌نامه همچنین به موضوعاتی از قبیل اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مورد نیاز در حوزه انقلاب و جمهوری اسلامی، ارائه سمینارها، دوره‌های تخصصی و كارگاه‌های پ‍ژوهشی، تدوین و تالیف كتب، مجلات و مقالات در حوزه طرح شده، برگزاری دوره‌های آموزشی، همكاری در تدوین برنامه میان مدت و بلند مدت برای افق آینده مركز و استفاده متقابل از كتابخانه ها، امكانات شنیداری و دیداری، اسناد، سایت و محتواهای تولید شده تحقیقاتی طرفین تاكید شده است.

امضای تفاهـم‌نامه همكاری مركز اسناد انقلاب اسلامی و انجمن علمی جامعه‌شناسی

این تفاهم نامه در 2 نسخه و 7 ماده به امضاء اكبر اشرفی معاون پژوهشی مركز اسناد انقلاب اسلامی و محمدباقر خرمشاد رئیس انجمن علمی جامعه‌شناسی ایران رسید.