مرکز اسناد انقلاب اسلامی

کد خبر: ۵۶۱۳
پ
محمدرضا طالقانی معرفی می‌کند
مجموعه دو جلدی «طیب خان» به قلم مسعود ده‌نمکی با نگاهی متفاوت، زمانه و زندگی طیب حاج‌رضایی را واکاوی می‌کند.در این فیلم محمدرضا طالقانی مجموعه دو جلدی«طیب خان» را برای مطالعه به نسل جوان پیشنهاد می‌کند.
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۰ - ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - 2020February 15
پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛ زندگی و سرنوشت طیب حاج‌رضایی از موضوعات جذاب تاریخ انقلاب است که به‌رغم روایت‌های گوناگون و پراکنده، هنوز ابعاد و زوایای آن در پس پرده ابهام باقی مانده است. مجموعه دو جلدی «طیب خان» به قلم مسعود ده‌نمکی با نگاهی متفاوت، زمانه و زندگی طیب حاج‌رضایی را واکاوی می‌کند.جلد نخست این مجموعه، دوران کودکی طیب را تا سال 1339 روایت می‌کند تا چهره اولیه او را شفاف‌تر برای مخاطب ترسیم نماید. و جلد دوم به وقایع و سال‌های پایانی طیب و فاصله گرفتن او از دربار و شکل‌گیری شخصیت متفاوت وی می‌پردازد.

در این فیلم محمدرضا طالقانی مجموعه دو جلدی«طیب خان» را برای مطالعه به نسل جوان پیشنهاد می‌کند.

برای دریافت این فیلم از اینجا اقدام کنید.
«طیب خان (زندگی و زمانه طیب حاج‌رضایی)» در دو جلد به زیور طبع آراسته شده است. جلد اول در 980 صفحه و با قیمت 115 هزار تومان و جلد دوم در 915 صفحه و با قیمت 105 هزار تومان روانه بازار نشر شد.

علاقمندان می‌توانند برای تهیه این اثر ضمن مراجعه به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس www.irdc.ir با شماره 22211174 تماس حاصل نمایند و یا به فروشگاه این مرکز واقع در خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین، بعد از خیابان شهدای ژاندارمری، نبش مجتمع ناشران مراجعه کنند.
ارسال نظر