مرکز اسناد انقلاب اسلامی

کد خبر: ۵۷۴۳
از «من ترسو نیستم» تا «صخره سخت»
در «نمایشگاه مجازی کتاب» که با بیش از صد عنوان کتاب از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی راه اندازی شده است، عناوین «من ترسو نیستم»، «صخره سخت» و «شهر که آرام شد برمی‌گردم» با بیشترین استقبال مخاطبان، تاکنون در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های موسسه فرهنگی مرکز اسناد انقلاب اسلامی قرار دارند.
تاریخ انتشار: ۰۹:۲۴ - ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - 2020April 18
پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز اسناد انقلاب اسلامی _ به گزارش خبرگزاری مهر، در نمایشگاه مجازی کتاب که به ابتکار مرکز اسناد انقلاب اسلامی راه اندازی شده است، تا کنون، «من ترسو نیستم» با بیشترین استقبال از سوی مخاطبان، در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های مؤسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی قرار دارد.

«من ترسو نیستم» خاطرات وندی روث شرمن از مذاکره کنندگان ارشد امریکایی در مذاکرات هسته‌ای است. او یکی از چهره‌هایی بود که در اکثر جلسات با طرف ایرانی حضور داشت و یکی از پایه‌های اصلی تنظیم متن نهایی برجام به شمار می‌آید.

همچنین کتاب «صخره سخت» در رتبه دوم پرفروش‌ترین آثار مؤسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در «نمایشگاه مجازی کتاب» قرار گرفته است.

«صخره سخت» با نگاهی دقیق و ژرف به دغدغه‌های انقلابی‌ها از فردای پیروزی انقلاب، درصدد ترسیم فضا و شرایط به وجود آمدن نهادهای امنیتی انقلاب و چگونگی عملکرد آنها در آن شرایط دشوار تاریخی است.

بر اساس این گزارش، کتاب «شهر که آرام شد برمی‌گردم» هم در رتبه بعدی پرفروش‌های مؤسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی قرار دارد.

یادآور می‌شود، «نمایشگاه مجازی کتاب» با بیش از صد عنوان کتاب از ۲۶ فروردین لغایت ۵ اردیبهشت به مدت ۱۰ روز برقرار است. علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی کتاب‌های مورد نظر خود را با ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر