مرکز اسناد انقلاب اسلامی

کد خبر: ۶۰۴۵
تا 25 مردادماه،
کتاب «ناگفته‌های جنگ 33 روزه» تازه‌ نشر موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، به مناسبت سالروز پیروزی لبنان در جنگ 33 روزه با 20 درصد تخفیف ارائه می‌شود.
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۳ - ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - 2020August 05

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، به مناسبت چهاردهمین سالروز پیروزی حزب‌الله لبنان در جنگ 33 روزه، کتاب «ناگفته‌های جنگ 33روزه» که به‌تازگی از سوی این موسسه منتشر شده است با تخفیف 20 درصدی ارائه می‌شود.

«ناگفته‌های جنگ ۳۳ روزه» را با 20درصد تخفیف تهیه کنید

این کتاب که ترجمه روایت علی‌حسن خلیل وزیر اسبق دارایی لبنان از جنگ 33 روزه است، حاوی ناگفته‌های بسیاری از پس‌پرده جنگ است و یکی از نکات برجسته آن، گفتار اختصاصی نبیه برّی، رئیس مجلس لبنان در مقدمه ترجمه فارسی این کتاب است.

«ناگفته‌های جنگ ۳۳ روزه» خواننده را با چگونگی انتقال پیام‌های سرّی میان سیدحسن نصرالله و رئیس مجلس لبنان و متن‌ها و درگیرهای پشت پرده سیاسی میان بازیگران منطقه‌ای آشنا ساخته و فضای دیپلماتیک پشت جبهه را به خوبی نمایش می‌دهد.

علاقمندان می‌توانند این کتاب را تا 25 مردادماه با 20درصد تخفیف به قیمت 38 هزار تومان تهیه و با ارسال رایگان دریافت کنند.

برای تهیه این کتاب می‌توانید به صفحه منشورات سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی رجوع کنید و یا با شماره تلفن 02122211174 تماس حاصل نمائید و یا به فروشگاه این مرکز واقع در خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین، بعد از خیابان شهدای ژاندارمری، نبش مجتمع ناشران مراجعه کنید.


ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر