کد خبر: ۶۱۲۳

پیام حجت‌الاسلام موسوی‌لارگانی به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام حسینیان

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی سید ناصر موسوی لارگانی طی پیامی درگذشت حجت‌الاسلام حسینیان را تسلیت گفت.
سه‌شنبه ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، طی پیامی درگذشت حجت‌الاسلام حسینیان را تسلیت گفت.
در این پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

اناالله و اناالیه راجعون

خبر ارتحال جانکاه روحانی انقلابی، عالم فاضل، یار صدیق امام و رهبری و نماینده شجاع ادوار مجلس شورای اسلامی، مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین حاج شیخ روح‌الله حسینیان(ره) موجب تاثر و تالم فراوان گردید. این ضایعه جانکاه را خدمت مقام‌معظم رهبری، حوزه‌های علمیه، ملت انقلابی و بابصیرت و خاندان حسینیان تسلیت عرض می‌کنم. 

این عالم ارزنده عمر خود را صرف خدمت به نظام اسلامی، تاریخ و فرهنگ ناب ایرانی اسلامی کرد و حال که روح پاکش در ایام شهادت مولایش حضرت اباعبدالله الحسین(ع) از این دنیای فانی به سوی پروردگار مهربان پرواز کرده، مصیبت عظمایی برای خانواده داغدار و دوسدارنش به جا گذاشته است.

خاطرات فراوانی از دو دوره همکاری با این استاد بزرگوار و خدوم در ذهن حقیر برجای مانده است. به ویژه دلسوزی کم‌نظیر ایشان در قضیه تصویب برجام در مجلس نهم که منجر به عارضه قلبی برایشان گردید در تاریخ ثبت خواهد شد. از درگاه باری‌تعالی برای این انسان ارزشمند، علو درجات و رضوان الهی و برای خانواده داغدار صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نمایم.

سید ناصر موسوی لارگانی
نماینده مردم فرهیخنه شهرستان فلاورجان
این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات