کد خبر: ۶۲۰۴

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران درگذشت حجت‌الاسلام حسینیان را تسلیت گفت

دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، مجید بذرافکن معاون فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، طی پیامی درگذشت رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:


بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت جانکاه روحانی مبارز و انقلابی مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین روح‌الله حسینیان (ره) که پس از عمری مجاهدت در راه پیروزی و استقرار انقلاب اسلامی و حفظ دست آوردهای آن در برهه‌های مختلف، دیدار حق را لبیک گفتند را به بیت مکرم آن مرحوم و علاقه‌مندان به انقلاب اسلامی تسلیت عرض می‌نماییم.


این شاگرد صدیق مکتب حضرت امام خمینی (رحمت‌الله علیه) بعد از انقلاب در سنگرهای خطیری چون: فعالیت در دستگاه مختلف، نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی و یک ربع قرن تلاش در تاریخ نگاری و مدیریت مرکز اسناد انقلاب اسلامی، نقش آفرینی نموده و با روحیه شجاعت، صراحت و روشنگری خود فتنه‌ها و توطئه‌های دشمن را خنثی نمودند و در این مسیر آماج حملات دشمنان و رسانه‌های معاند و معارض قرار گرفتند.


تلاش ایشان در راستای حفظ و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی مایه مباهات و سرمشق جامعه انقلابی کشور می‌باشد. از خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت واسعه و برای بازماندگان صبر، سلامتی و حسن عاقبت مسئلت می‌نماییم.

معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

مجید بذرافکن


این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات