به بهانه چهارمین نوبت چاپ کتاب برگزار می‌شود:

نشست بررسی و معرفی کتاب «هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان»

نشست بررسی و معرفی کتاب «هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» ساعت 14 فردا سه‌شنبه 5 اسفندماه، با حضور کارشناسان و تحلیلگران سیاسی و اهالی رسانه در محل کتابفروشی به‌نشر برگزار می‌شود.
دوشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، تازه‌ترین چاپ از کتاب «هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» روانه بازار نشر شد. به همین بهانه از ساعت 14 فردا سه‌شنبه 5 اسفندماه، نشست بررسی و معرفی این کتاب با حضور کارشناسان و تحلیلگران سیاسی و اهالی رسانه در محل کتابفروشی به‌نشر برگزار می‌شود.

«هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» عنوان کتابی است که از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ و منتشر شده است. این کتاب بر آن است تا در چارچوبی علمی و پژوهشی به کالبدشکافی عملکرد حزب مشارکت در بازه زمانی 1378 تا 1384 بپردازد. گردآوری مطالب براساس مدارک و اسناد، بهره‌گیری از اطلاعات مندرج در مطبوعات آن برهه، روایت ناگفته‌های سیاسی و ... از ویژگی‌های این کتاب است.


نشست بررسی و معرفی کتاب «هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان»


کتاب مشتمل بر سه بخش است و هر یک از بخش‌ها فصول جداگانه‌ای دارد. در بخش یکم بسیاری از دیدگاه‌های بنیانگذار کبیر انقلاب به عنوان چارچوب نظری تحقیق آورده شده است تا خواننده به ارزیابی و نقد حزبی بپردازد که خود را در «خط امام» معرفی می‌کند. بخش دوم از زمینه‌های شکل‌گیری حزب مشارکت، اهداف تاسیس حزب و سوابق سیاسی امنیتی چهره‌های شاخص حزب مذکور سخن به میان می‌آید. و بخش سوم که بخش اصلی این تحقیق است، عملکرد حزب مشارکت در بازه زمانی 1378 تا 1384 را براساس اسناد و مدارک بررسی می‌کند.

چاپ چهارم «هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» به قلم سلمان علوی‌نیک در 856 صفحه و با جلد گالینگور در قطع وزیری چاپ شده است. این کتاب با قیمت 140 هزار تومان هم‌‌اکنون در دسترس علاقمندان می‌باشد. شما می‌توانید این کتاب را از صفحه منشورات سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس www.irdc.ir تهیه کنید و یا به فروشگاه این مرکز واقع در خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین، بعد از شهدای ژاندارمری، نبش مجمع ناشران رجوع نمائید.


این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات