تا 14 اسفندماه،

«هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید

تازه‌ترین چاپ از کتاب «هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» از سوی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شد.
چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶

به گزارش پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛ تازه‌ترین چاپ از کتاب «هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» از سوی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار نشر شد. این کتاب بر آن است تا در چارچوبی علمی و پژوهشی به کالبدشکافی عملکرد حزب مشارکت در بازه زمانی 1378 تا 1384 بپردازد.

«هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» مشتمل بر سه بخش است؛ بخش نخست به تبیین چارچوب نظری براساس آرای امام خمینی اختصاص دارد و مفاهیمی چون احزاب، امنیت ملی، آزادی، دموکراسی، قانون‌گذاری، مطبوعات و ... از این منظر تشریح می‌شود.

بخش دوم شکل‌گیری، زمینه‌ها و اهداف تاسیس، اجزا و اعضای حزب مشارکت را بررسی می‌کند. بخش سوم که اصلی‌ترین بخش کتاب است، در 15 فصل به طور مبسوط به بررسی عملکرد حزب مشارکت از سال 1378 تا سال 1384 می‌پردازد. بررسی رخدادهای مجلس ششم، ماجرای قتل‌های زنجیره‌ای، غائله کوی دانشگاه و ماجرای کنفرانس برلین از مهم‌ترین فصول این بخش است.

«هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید

«هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان» به قلم سلمان علوی‌نیک در 856 صفحه و با جلد گالینگور در قطع وزیری چاپ شده است. شما می‌توانید از هم‌اکنون تا 14 اسفندماه، این کتاب را با سی درصد تخفیف و با قیمت 98 هزار تومان از صفحه منشورات سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس www.irdc.ir تهیه کنید.

این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات