مرکز اسناد انقلاب اسلامی

با 36درصد تخفیف و ارسال رایگان تهیه کنید:
در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، مرکز اسناد انقلاب اسلامی بسته کتاب ویژه انتخابات را با تخفیف 36 درصدی در اختیار علاقمندان قرار داد.
تاریخ انتشار: ۰۸:۰۴ - ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - 2021May 31

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، مرکز اسناد انقلاب اسلامی بسته کتاب ویژه انتخابات را با تخفیف 36 درصدی در اختیار علاقمندان قرار داد.

«هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان»، «ایدئولوژی اصلاحات (سه جلد)»، «من ترسو نیستم (خاطرات وندی شرمن)»، «زنجیره‌ای‌ها» و «روایت انتخاب دوازدهم» عناوین مجموعه کتاب‌هایی است که در بسته ویژه انتخابات ارائه شده است.

کتاب "هشت سال بحران‌آفرینی اصلاح‌طلبان" که به تازگی از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی به چاپ چهارم رسیده است می‌کوشد کارنامه اصلاح‌طلبان را در دولت‌های هفتم و هشتم بررسی کند.

اثر "ایدئولوژی اصلاحات" به بررسی آراء و اندیشه‌های سیاسی جریان اصلاحات می‌پردازد. در این سه‌گانه "حلقه‌ كیان" با اندیشه‌پردازی عبدالكریم سروش، "حلقه‌ آیین" با طرح اندیشه‌های حسین بشیریه و حلقه‌ مصطفی ملكیان از مهم‌ترین محافل اثرگذار در این راستا بود.

"روایت انتخاب دوازدهم" یک بازخوانی از زمینه‌‌ها، کنش‌های سیاسی و فرآیند انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۳۹۶ است که در چهار بخش به بررسی ، طرح و نتیجه‌گیری موضوع می‌پردازد. برتری نسبی «روایت انتخاب دوازدهم» بهره‌گیری از گفت‌وگوهایی با کنشگران انتخابات دوازدهم است که مهم‌ترین آن‌ها ناگفته‌های حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی است که برای اولین بار در این کتاب منتشر شده است.

بسته کتاب ویژه انتخابات ریاست‌جمهوری

"زنجیره‌ای‌ها" تحقیق جامعی درباره جوسازی‌های سه روزنامه جامعه، توس و نشاط در دوره اصلاحات است.این کتاب بر آن است تا با تحلیل سیاسی روزنامه‌های جامعه، توس و نشاط، فضای سیاسی بازه زمانی 1376 تا 1379 را بازنمایی کند.

"من ترسو نیستم" کتاب خاطرات وندی روث شرمن معاون سیاسی وزارت امور خارجه آمریکا در دوره‌ اوباما و چهره تأثیرگذار این کشور در مذاکرات هسته‌ای با جمهوری اسلامی است. وی در اکثر جلسات با طرف ایرانی حضور داشت و یکی از پایه‌های اصلی تنظیم متن نهایی توافق برجام بود.

علاقمندان می‌توانند برای تهیه بسته کتاب ویژه انتخابات تا 26 خرداد با مراجعه به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی از تخفیفات ویژه برخوردار شوند تا کتاب‌های مورد نظر خود را با ارسال رایگان دریافت کنند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر