20 درصد تخفیف برای تهیه سه کتاب

کتب «گاهشمار زندگی و مبارزات امام خمینی(ره) – جلدهای 1 و 2» و «درآمدی بر نظریه سیاسی امام خمینی(ره)» با تخفیف 20 درصدی در اختیار علاقمندان قرار گرفت.
سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۷

به گزارش پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در آستانه سالروز رحلت امام خمینی، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، کتاب‌های «گاهشمار زندگی و مبارزات امام خمینی(ره) – جلدهای 1 و 2» و «درآمدی بر نظریه سیاسی امام خمینی(ره)» با تخفیف 20 درصدی در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

20 درصد تخفیف برای تهیه سه کتاب

براساس این گزارش، جلد اول مجموعه گاهشمار زندگی و مبارزات امام خمینی(ره) که از ولادت امام تا سال 1357 یعنی پيروزی انقلاب اسلامی را شامل می‌شود در چهار بخش تنظیم شده است. در بخش اول به پیشینه خانوادگي و ابعاد علمي شخصیت امام تا شروع نهضت اسلامي پرداخته شده است. در بخش دوم مسائل مهم كه زمينه‌ساز حركت و قيام عليه رژیم پهلوی بود بررسی شده است. سال‌های اولیه نهضت، قیام 15 خرداد و تبعید امام در این بخش بازخوانی می‌شود. در بخش سوم به مرور مستند و تاريخي زندگي و مبارزات امام خميني در دوره‌ تبعيد تا شهادت حاج‌آقا مصطفي خميني در آبان 56 مي‌پردازد. بخش چهارم گاهشمار زندگي و مبارزات امام(ره) از اوج‌گيري نهضت اسلامي تا پيروزي انقلاب اسلامي را دربرگرفته است.

جلد دوم گاهشمار زندگی و مبارزات امام خمینی(ره) حوادث زندگی حضرت امام(ره) بعد از پیروزی انقلاب اسلامی تا 30 شهریور 1359 را در بر می‌گیرد و در شش فصل جمع‌آوری شده است.

فصل اول این مجموعه به مدیریت امام خمینی (ره) در مهار بحران‌ها و فرایند تثبیت انقلابمی‌پردازد، فصل دوم دوران بازگشت امام خمینی(ره) به قم و نظارت ایشان بر کلیه امور کشور را بررسی می‌کند و فصل سوم به فرمان‌ها و تصمیمات سرنوشت‌ساز امام در کانون انقلاب اسلامی می‌پردازد. فصول بعدی نیز به بخش‌های دیگر زندگانی امام و رهبری انقلاب توجه دارد.

در «کتاب درآمدی بر نظریه سیاسی امام خمینی(ره)» نیز سعی شده است نظریه‌های سیاسی امام خمینی در چهار حوزه نهضتی، دفاعی، مبانی سیاست حكومتی و سیاست خارجی مورد بررسی قرار گیرد.

علاقمندان می‌توانند برای تهیه این کتب از تاریخ 10 تا 17 خرداد با مراجعه به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی از تخفیفات ویژه برخوردار شوند تا کتاب‌های مورد نظر خود را با ارسال رایگان دریافت کنند.این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات