به مناسبت سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،

چهار عنوان کتاب الکترونیک را با 50 درصد تخفیف تهیه کنید

در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، مرکز اسناد انقلاب اسلامی بسته کتاب الکترونیک ویژه انتخابات را با تخفیف 50 درصدی در اختیار علاقمندان قرار داد.
سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۲

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، مرکز اسناد انقلاب اسلامی چهار عنوان کتاب الکترونیک، ویژه انتخابات را با تخفیف 50 درصدی در اختیار عموم قرار داد.

عناوین کتاب‌های الکترونیک ارائه شده در بسته ویژه انتخابات شامل: «من ترسو نیستم (خاطرات وندی شرمن مذاکره‌کننده‌ ارشد امریکایی)»، «تکیه‌گاه»، « نظریه فتنه»، «شوالیه اُناث (پشت پرده فمینیسم، جایزه نوبل و شیرین عبادی)» می‌باشد.

چهار عنوان کتاب الکترونیک را با 50 درصد تخفیف دریافت کنید

- من ترسو نیستم (خاطرات وندی شرمن مذاکره‌کننده‌ ارشد امریکایی)

مطالعه خاطرات وندی شرمن به عنوان یک مقام سیاسی ارشد آمریکایی کمک می‌کند که موضع یک آمریکایی نسبت به ایران و هیئت ایرانی و بحث هسته‌ای و همین طور بخشی از تاریخ دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران آشکار شود. البته این کتاب منحصر به روایت مذاکرات هسته‌ای نیست و شرمن در بخش‌های دیگری از کتاب خاطرات خود به مسائلی نظیر نحوه ورود خود به سیاست و فعالیت‌های دانشگاهی خود نیز اشاره کرده است.


تکیه‌گاه

جریان فتنه 88 دارای ابعاد و زوایای مختلفِ آشکار و پنهانی است که برای درک نحوه شکل‌گیری آن باید به جناح‌بندی‌های سیاسی بعد از انقلاب اسلامی و مشی برخی شخصیت‌های نظام در طول دوران تصدی سمت‌های مختلف توجه نمود. از این رو تقسیم تاریخ انقلاب به پیش و پس از فتنه جهت نشان‌دادن مواضع اشخاص و جناح‌های مختلف بیراهه نیست. کتاب فوق به بررسی عملکرد مرحوم هاشمی رفسنجانی در نهمین و دهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری می‌پردازد.


- نظریه فتنه

در این کتاب یک چارچوب نظری راجع به «فتنه» مطرح شده است. در این تحقیق با بررسی فتنه‌های صدر اسلام نظیر: فتنه ناکثین، فتنه قاسطین، و فتنه مارقین و شورش‌های بعد از انقلاب اسلامی ایران که به فتنه مشهور شد، مانند، فتنه منافقین، فتنه بنی‌صدر، فتنه 18 تیر 1378 و فتنه 1388 همچنین تلفیقی تحقیقی درباره نظریه فتنه از بعد دینی و سیاسی ارائه شده است.


- شوالیه اُناث (پشت پرده فمینیسم، جایزه نوبل و شیرین عبادی

 بازخوانی مستند پرونده‌ سیاه زنی است که تمام عمر خود را وقف خیانت به مردمش نموده است، زنی که از نوکری برای اشرف پهلوی تا جانبازی برای محمدرضا پهلوی، وکالت صهیونیست‌­های ارتش اسرائیل و بهائیان و سینه چاکی برای همجنس‌بازان و... را در احوالات مشوش خویش به ثبت رساند تا حدّ نصاب نمره‌ای را که برای دریافت جایزه نوبل لازم بود کسب نماید. بدون تردید مطالعه‌ این کتاب می‌تواند کمک شایانی به درک حقیقت جایزه نوبل و شخصیت شیرین عبادی نماید.

علاقمندان می‌توانند تا 26 خردادماه با مراجعه به اپلیکیش‌‌های "طاقچه" یا "فیدیبو"، نسبت به خرید این کتب الکترونیک با تخفیف 50 درصدی اقدام کنند.

این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات