مرکز اسناد انقلاب اسلامی

در پی انتصاب رئیس جدید قوه قضائیه صورت گرفت:
حجت الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی، رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی، طی پیامی انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت.
تاریخ انتشار: ۱۰:۲۲ - ۱۲ تير ۱۴۰۰ - 2021July 03
به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین مصطفی پورمحمدی، رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی، طی پیامی انتصاب حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای را به ریاست قوه قضائیه تبریک گفت. متن این پیام به شریح زیر است؛


پیام تبریک حجت‌الاسلام‌والمسلمین پورمحمدی به حجت‌الاسلام‌والمسلمین اژه‌ای
بسمه الحق

برادر گرامی حضرت حجت الاسلام‌ و‌المسلمین جناب آقای محسنی اژه‌ای دام عزه. 

سلام علیکم و رحمة الله و برکاته
انتصاب سزاوار و ارزشمند شما را به ریاست قوه قضائیه صمیمانه تبریک می‌گویم. 
اجرای عدالت، حفظ حقوق عامه، دفاع از مظلومین، اجرای حدود الهی و گسترش قسط از والاترین رسالت‌های الهی و انسانی است. نظام اسلامی و جامعه انقلابی ما، سخت در انتظار دادرسی اسلامی‌اند. 

همه می‌دانیم مشکلات، موانع و نارسایی‌های فراوان در این مسیر وجود دارد و بی‌شک عبور از آنها همتی والا، اراده‌ای پولادین، تلاشی بی‌وقفه، بصیرتی جامع و نفسی طاهر می‌خواهد. 

امید داریم با ره توشه‌گرانی که از جوانی در مکتب شهیدان همیشه جاودان بهشتی و قدوسی(ره) برگرفته‌اید و با تجربه و تلاش پیوسته که بیش از چهار دهه آن را تثبیت و تعمیق بخشیده‌اید، و با همدلی و همکاری خانواده بزرگ و عزیز قضایی، شاهد تحقق نظام قضایی در تراز جامعه اسلامی و انقلابی باشیم. 

از خداوند متعال توفیقات بیشتر شما را در اجرای حق و عدالت خواستارم _ بعونه و توفیقه

دعاگو 
مصطفی پورمحمدی

۱۴۰۰/۴/۱۱

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر