همزمان با سالروز توافق هسته‌ای ایران و 5+1

بسته کتاب «برجام» معرفی شد

کتب «من ترسو نیستم (خاطرات وندی شرمن مذاکره کننده ارشد امریکایی)»، «تجربه‌ای دیگر (گزارشی از روند مذاکرات هسته‌ای ایران و 5+1)» و « برجام» در قالب بسته کتاب «برجام» برای علاقه‌مندان و محققان معرفی شد.
چهارشنبه ۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۱

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، بسته کتاب «برجام» با 3 عنوان کتاب شامل «من ترسو نیستم (خاطرات وندی شرمن مذاکره کننده ارشد امریکایی)»، «تجربه‌ای دیگر (گزارشی از روند مذاکرات هسته‌ای ایران و 5+1)» و « برجام» برای علاقمندان و محققان معرفی شد.


1.من ترسو نیستم (خاطرات وندی شرمن مذاکره کننده ارشد امریکایی)

کتاب «من ترسو نیستم»، خاطرات وندی شرمن به عنوان یک مقام سیاسی ارشد آمریکایی کمک می‌کند که موضع یک آمریکایی نسبت به ایران و هیئت ایرانی و بحث هسته‌ای و همین طور بخشی از تاریخ دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران آشکار شود. البته این کتاب منحصر به روایت مذاکرات هسته‌ای نیست و شرمن در بخش‌های دیگری از کتاب خاطرات خود به مسائلی نظیر نحوه ورود خود به سیاست و فعالیت‌های دانشگاهی خود نیز اشاره کرده است.

بسته کتاب «برجام» معرفی شد

«من ترسو نیستم» که توسط مهدی خانعلی‌زاده، زهرا ساعدی خامنه و ثمانه اکوان ترجمه شده، در 304 صفحه و هزار نسخه با قیمت 55 هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.


2.تجربه‌ای دیگر (گزارشی از روند مذاکرات هسته‌ای ایران و 5+1)

مرتضی غرقی خبرنگار صداوسیما که به عنوان پوشش‌دهنده‌ی اخبار مذاکرات به محل انجام مذاکرات هسته‌ای 5+1 اعزام شده بود در کتاب «تجربه‌ای دیگر» به روایت خاطرات خود از مذاکرات هسته‌ای پرداخته است. خواننده‌ی این کتاب ضمن آشنایی با زمینه‌ و شکل‌گیری دور جدید مذاکرات از سال 1392، با نقش نهادها، شخصیت‌ها، دولت‌های مختلف و به ویژه عمق کینه‌توزی امریکا و انگلیس با ملت ایران آشنا می‌شود.

بسته کتاب «برجام» معرفی شد

کتاب «تجربه‌ای دیگر» به شمارگان 1000 نسخه به قیمت 40 هزار تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.


3. برجام

کتاب «برجام» به منظور معرفی و تقریر ساده و در عین حال مستند از پیشینه فعالیت‌های هسته‌ای ایران، ارزش و اهمیت آن، نگاه غرب و سازمان‌های جهانی نسبت به فعالیت‌ها و در نهایت فضای انعقاد برجام با هدف آشنایی بهتر و بیشتر جوانان و نوجوانان در قالب دانستنی‌ها با این مقوله نگاشته شده است.

بسته کتاب «برجام» معرفی شد

کتاب «برجام» به قلم دکتر زهرا صادقی نقدعلی، در قطع پالتویی و 212 صفحه، با قیمت 14 هزار تومان توسط موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر شده است.

علاقمندان می‌توانند به منظور تهیه این عناوین به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی مراجعه کنند و یا با شماره 22211174 تماس حاصل نمایند.
این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات