به مناسبت دهه ولایت،

کتاب «سفیر شیعه در غرب» را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید

همزمان با ایام مبارک دهه ولایت، مرکز اسناد انقلاب اسلامی کتاب «سفیر شیعه در غرب» را با 30 درصد تخفیف و ارسال رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده است.
دوشنبه ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، همزمان با ایام مبارک دهه ولایت، مرکز اسناد انقلاب اسلامی کتاب «سفیر شیعه در غرب» را با 30 درصد تخفیف و ارسال رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده است.

این کتاب روایتی مستند و مستدل درباره تاریخچه مرکز اسلامی هامبورگ و شرحی دقیق از مجاهدت‌های حجت‌الاسلام‌والمسلمین محققی لاهیجی اولین امام جماعت مسجد امام علی(ع) است. نحوه آغاز فعالیت این مرکز، چگونگی احداث مسجد امام علی(ع)، روایت‌هایی از گرایش اروپاییان به اسلام، ترسیم فضای تاریخی روز، موقعیت و جایگاه مرکز اسلامی هامبورگ در قلب اروپا، فعالیت‌های شهید بهشتی در آن مرکز و ... بخشی از مطالب خواندنی این کتاب است.

«سفیر شیعه در غرب» مشتمل بر پنج فصل بوده و اسناد، تصاویر و مدارک ضمیمه‌ی محتوای کتاب شده است. این کتاب با مقدمه آیت‌الله رمضانی‌گیلانی دبیرکل مجمع جهانی اهل‌بیت(علیهم‌السلام) و به قلم حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر حمیدرضا ترابی مدیر آکادمی اسلامی و مسئول حوزه علمیه هامبورگ تهیه و از سوی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی چاپ شده است.

کتاب «سفیر شیعه در غرب» را با 30 درصد تخفیف تهیه کنید

شما می‌توانید برای خرید کتاب «سفیر شیعه در غرب» با 30 درصد تخفیف، تا 7 مردادماه مصادف با عید غدیر خم به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس www.irdc.ir مراجعه کنید.


این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات