مرکز اسناد انقلاب اسلامی

با صدور پیامی،
در پی درگذشت جناب آقای حاج حمیدرضا عباسی معاون برنامه­ ریزی و پشتیبانی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، حجت ­الاسلام ­والمسلمین مصطفی پورمحمدی رئیس این مرکز، طی پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند.
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۸ - ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ - 2021August 18

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در پی درگذشت جانباز سرافراز جناب آقای حاج حمیدرضا عباسی معاون برنامه­ ریزی و پشتیبانی مرکز اسناد انقلاب اسلامی در ایام عزای سیدالشهداء(ع)، حجت ­الاسلام ­والمسلمین مصطفی پورمحمدی رئیس این مرکز، طی پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند. متن پیام بدین شرح است:


انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و اندوه خبر درگذشت برادر عزیزمان جانباز سرافراز مرحوم آقای حاج حمیدرضا عباسی (طاب ثراه) را دریافت کردیم. آن عزیز عمری سرشار از تلاش، مجاهدت و خدمت داشت و در عرصه­ های گوناگون فرهنگی، مدیریتی، برنامه­ ریزی و تشکیلاتی در بخش ­های مختلف جهادی، اداری و قضائی، منشاء آثار و برکات فراوان بود.

آن مرحوم در سال پایانی عمرش فعالیت گسترده و عمیقی با مرکز اسناد انقلاب اسلامی به عنوان معاون برنامه ­ریزی و پشتیبانی را آغاز کرد که انتظار داشتیم دستاوردهای آن را به زودی مشاهده کنیم که امیدوارم سایر همکاران، همت والای او را در بازسازی و ارتقای تشکیلات به سرانجام برسانند ان­شاءالله.

چه نیکو مردنی! در حال جهاد و خدمت به فرهنگ و تاریخ انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش ­ها و در شام تاسوعای حسینی که بی ­تردید اربابش حضرت باب ­الحوائج اباالفضل ­العباس دست­گیر و شفیع او خواهد بود. خدایش رحمت کناد و بهترین روزی را نصیب او گرداند. عاش سعیدا و مات سعیدا.

این­جانب این مصیبت را به خانواده آن مجاهد بااخلاص و همه همکارانش در سازمان ارتباطات اسلامی سازمان بازرسی، قوه قضائیه و مرکز اسناد انقلاب اسلامی صمیمانه تسلیت می ­گویم و از خداوند متعال عافیت و سلامت همه عزیزان و اجر و صبر برای آنان طلب می­ کنم. آمین یا رب العالمین.

از صاحب این ایام حضرت اباعبدالله ­الحسین (علیه ­السلام) نجات و رستگاری و هدایت و استواری در هدف و شفاعت در روز جزا را مسئلت داریم.


بعون ­الله ­تعالی

تاسوعای 1443 27 مرداد 1400

دعاگو مصطفی پورمحمدی

حجت ­الاسلام­ والمسلمین پورمحمدی درگذشت حاج حمیدرضا عباسی را تسلیت گفت

مرحوم عباسی بیش از 35 سال سابقه اجرایی و مدیریتی در حوزه‌های فرهنگی، اداری – مالی و قضایی را دارا بود.

گفتنی است از ساعت 9 الی 11 روز شنبه (30 مردادماه) مراسم یادبود آن مرحوم در قطعه 70 ردیف 178 در بهشت زهرای تهران برگزار می شود.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر