با صدور پیامی،

حجت ­الاسلام­ والمسلمین پورمحمدی درگذشت حاج حمیدرضا عباسی را تسلیت گفت

در پی درگذشت جناب آقای حاج حمیدرضا عباسی معاون برنامه­ ریزی و پشتیبانی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، حجت ­الاسلام ­والمسلمین مصطفی پورمحمدی رئیس این مرکز، طی پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در پی درگذشت جانباز سرافراز جناب آقای حاج حمیدرضا عباسی معاون برنامه­ ریزی و پشتیبانی مرکز اسناد انقلاب اسلامی در ایام عزای سیدالشهداء(ع)، حجت ­الاسلام ­والمسلمین مصطفی پورمحمدی رئیس این مرکز، طی پیامی این ضایعه را تسلیت گفتند. متن پیام بدین شرح است:


انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف و اندوه خبر درگذشت برادر عزیزمان جانباز سرافراز مرحوم آقای حاج حمیدرضا عباسی (طاب ثراه) را دریافت کردیم. آن عزیز عمری سرشار از تلاش، مجاهدت و خدمت داشت و در عرصه­ های گوناگون فرهنگی، مدیریتی، برنامه­ ریزی و تشکیلاتی در بخش ­های مختلف جهادی، اداری و قضائی، منشاء آثار و برکات فراوان بود.

آن مرحوم در سال پایانی عمرش فعالیت گسترده و عمیقی با مرکز اسناد انقلاب اسلامی به عنوان معاون برنامه ­ریزی و پشتیبانی را آغاز کرد که انتظار داشتیم دستاوردهای آن را به زودی مشاهده کنیم که امیدوارم سایر همکاران، همت والای او را در بازسازی و ارتقای تشکیلات به سرانجام برسانند ان­شاءالله.

چه نیکو مردنی! در حال جهاد و خدمت به فرهنگ و تاریخ انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش ­ها و در شام تاسوعای حسینی که بی ­تردید اربابش حضرت باب ­الحوائج اباالفضل ­العباس دست­گیر و شفیع او خواهد بود. خدایش رحمت کناد و بهترین روزی را نصیب او گرداند. عاش سعیدا و مات سعیدا.

این­جانب این مصیبت را به خانواده آن مجاهد بااخلاص و همه همکارانش در سازمان ارتباطات اسلامی سازمان بازرسی، قوه قضائیه و مرکز اسناد انقلاب اسلامی صمیمانه تسلیت می ­گویم و از خداوند متعال عافیت و سلامت همه عزیزان و اجر و صبر برای آنان طلب می­ کنم. آمین یا رب العالمین.

از صاحب این ایام حضرت اباعبدالله ­الحسین (علیه ­السلام) نجات و رستگاری و هدایت و استواری در هدف و شفاعت در روز جزا را مسئلت داریم.


بعون ­الله ­تعالی

تاسوعای 1443 27 مرداد 1400

دعاگو مصطفی پورمحمدی

حجت ­الاسلام­ والمسلمین پورمحمدی درگذشت حاج حمیدرضا عباسی را تسلیت گفت

مرحوم عباسی بیش از 35 سال سابقه اجرایی و مدیریتی در حوزه‌های فرهنگی، اداری – مالی و قضایی را دارا بود.

گفتنی است از ساعت 9 الی 11 روز شنبه (30 مردادماه) مراسم یادبود آن مرحوم در قطعه 70 ردیف 178 در بهشت زهرای تهران برگزار می شود.

این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات