مرکز اسناد انقلاب اسلامی

هم‌زمان با هفته کتاب صورت گرفت:
به بهانه هفته کتاب، مرکز اسناد انقلاب اسلامی باهدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، آمادگی خود را برای اهدای منشورات این مرکز به کلیه کتابخانه‌های مناطق محروم کشور اعلام می‌دارد.
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۳ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰ - 2021November 16

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، به بهانه آغاز بیست و نهمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، مرکز اسناد انقلاب اسلامی باهدف ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، آمادگی خود را برای اهدای منشورات این مرکز به کلیه کتابخانه‌های مناطق محروم کشور اعلام می‌دارد.

فراخوان اهدای کتب مرکز اسناد انقلاب اسلامی به کتابخانه‌های مناطق محروم کشور

موضوعات این کتاب‌ها شامل تاریخ انقلاب اسلامی، خاطرات، تاریخ شفاهی، اسناد، زندگینامه شخصیت‌ها، سیاست خارجی، رخدادهای تاریخ بعد از انقلاب، دفاع مقدس و ... می‌باشد.

بر این اساس، از متصدیان کلیه کتابخانه‌های مناطق محروم کشور دعوت به عمل می‌آید، به‌منظور هماهنگی‌های لازم، از 24 آبان تا 24 آذر 1400 به مدت یک ماه با روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی به شماره تلفن 02122234020 تماس حاصل نمایند.

همچنین از گروه‌های جهادی که در امر شناسایی و تجهیز کتابخانه‌های مناطق محروم فعالیت دارند نیز دعوت می‌شود برای معرفی این کتابخانه‌ها به مرکز اسناد انقلاب اسلامی همکاری کنند.


ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر