از 24 آبان لغایت 1 آذر،

7 کتاب مرکز اسناد انقلاب اسلامی را با 40 درصد تخفیف تهیه کنید

به مناسبت هفته کتاب، تا 1 آذر می توانید کتاب های «سند انتخاب»، «میدان‌های سخت»، «جهل مقدس»، «جنگ اقتصادی»، «سفیر شیعه در غرب»، «حاج اسماعیل» و «هدیه مسیح» را با 40 درصد تخفیف و ارسال رایگان تهیه کنید.
چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، همزمان با هفته کتاب، مرکز اسناد انقلاب اسلامی 7 عنوان از منشورات خود را با تخفیف 40 درصدی و ارسال رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده است.

بر اساس این گزارش، کتاب‌های «سند انتخاب»، «میدان‌های سخت»، «جهل مقدس»، «جنگ اقتصادی»، «سفیر شیعه در غرب»، «حاج اسماعیل» و «هدیه مسیح» در این فهرست قرار دارند.

7 کتاب مرکز اسناد انقلاب اسلامی را با 40 درصد تخفیف تهیه کنید

1- «سند انتخاب (روايتی از برگزیدن رهبری انقلاب اسلامی پس از امام خمينی ره)»

این کتاب شرح انتخاب دومين رهبر انقلاب اسلامي در سال 1368 است. چگونگی طرح رهبری آیت‌الله خامنه‌ای در مجلس خبرگان، نظریات اعضاء و آخرین تصمیم سرنوشت‌ساز، قطعه‌ای از تاریخ انقلاب اسلامی است که در این کتاب با استناد به صورت جلسات، فیلم‌ها و مصاحبه‌های اعضای خبرگان جمع‌آوری و تحلیل شده است. چارچوب اصلي کتاب «سند انتخاب»، پيرامون تشريح اجلاسيه سال 68 خبرگان رهبري، متشکل از دو اجلاسيه در 14 خرداد و 15 مرداد شکل گرفته است.

برای تهیه این کتاب با 40 درصد تخفیف، اینجا کلیک کنید.


2- «میدان‌های سخت (گزیده خاطرات و سخنرانی‌های سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی)»

این کتاب که توسط محمدحسن روزی طلب جمع آوری شده، گزیده سخنراني‌ها، خاطرات، گفتگوها و متن کامل وصيتنامه شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني است. اهميت و ارزش اين اثر صرفاً در انتساب اين سخنان و گفتارها به شهيد خلاصه نمي‌شود. «ميدان‌هاي سخت» از آن رو حائز اهميت است که دربردارنده ديدگاه‌ها، نگرش‌ها، منظومه فکري، نظام معرفتي و بيان‌کننده مباني و مبادي و غايت حرکت اين قهرمانِ جبهه مقاومت است.

برای تهیه این کتاب با 40 درصد تخفیف، اینجا کلیک کنید.


3- «جهل مقدس (اکبر گودرزی رهبر گروه فرقان به روایت اسناد)»

این کتاب که توسط عباس علی بخشی تالیف شده، دربرگیرنده بیش از 130 برگ سند درباره اکبر گودرزی و گروهک فرقان است که بسیاری از آن اسناد برای اولین بار منتشر می شود. بررسی زندگی اکبر گودرزی، دیدگاه ها و نظرات او، نحوه تاسیس فرقان و جزئیاتی درباره این گروهک، گفتاری پیرامون عملیات های تروریستی فرقان، نحوه شناسایی و دستگیری گودرزی و جریان بازجویی و محاکمه او مهمترین سرفصل های این کتاب است.

شما می توانید کتاب جهل مقدس را با 40درصد تخفیف از اینجا سفارش دهید.


4- «جنگ اقتصادی (فهرست تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران)»

این کتاب که توسط مسعود براتی و سید حامد ترابی تالیف شده فهرست کامل، مستند و دقیقی از تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است. خواننده با مطالعه این کتاب، ضمن اطلاع از تمامی تحریم‌های اقتصادی علیه ایران، سیری از تاریخ جمهوری اسلامی و روابط خارجی را نیز مرور خواهد کرد. علاوه بر این این کتاب مشتمل بر ناگفته‌های بسیاری است که مخاطب را در فهم مسائل روز نیز یاری می‌کند. شما می توانید برای تهیه این کتاب با 40 درصد تخفیف اینجا مراجعه کنید.


5- «سفیر شیعه در غرب (زندگینامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین محققی لاهیجی اولین مدیر مرکز اسلامی هامبورگ)»

این کتاب روایتی مستند و مستدل درباره تاریخچه مرکز اسلامی هامبورگ و شرحی دقیق از مجاهدت‌های حجت‌الاسلام‌والمسلمین محققی لاهیجی اولین امام جماعت مسجد امام علی(ع) است. نحوه آغاز فعالیت این مرکز، چگونگی احداث مسجد امام علی(ع)، روایت‌هایی از گرایش اروپاییان به اسلام، ترسیم فضای تاریخی روز، موقعیت و جایگاه مرکز اسلامی هامبورگ در قلب اروپا، فعالیت‌های شهید بهشتی در آن مرکز و ... بخشی از مطالب خواندنی این کتاب است. برای سفارش این کتاب «سفیر شیعه در غرب» اینجا کلیک کنید.


6- «حاج اسماعیل (زندگینامه شهید حاج اسماعیل رضایی)»

این کتاب زندگینامه شهید حاج اسماعیل رضایی است که به همراه شهید طیب حاج رضایی، به جرم فعالیت در 15 خرداد 1342 تیرباران شد. این اثر، اولین تحقیق مدون درباره زندگی شهید حاج اسماعیل رضایی است و ناگفته های بسیاری را درباره او در بر می گیرد. خواننده در این کتاب پیرامون فعالیت های سیاسی شهید رضایی قبل از آغاز نهضت اسلامی، مبارزاتش با فرقه بهائیت، همراهی وی با فدائیان اسلام، فعالیت های او در قیام 15 خرداد و سیر بازجویی، محاکمه و اعدام شهید محمداسماعیل رضایی اطلاعات بسیاری کسب می کند.

علاقمندان می توانند این کتاب را با 40 درصد تخفیف از اینجا تهیه کنند.


7- «هدیه مسیح (سیری در زندگی ادواردو آنیلی)»

ادواردو آنیلی شخصیت جذابی دارد؛ فرزند سرمایه‌دار بزرگ ایتالیایی و مالک مجموعه فیات و باشگاه یوونتوس که تصمیم گرفت مسلمان شود. سوالات بسیاری پیرامون چگونگی تشرف او به اسلام و تشیع، ارتباط او با انقلاب اسلامی، دیدگاه‌های سیاسی وی و مهمتر از همه مرگ مشکوک و رازآلود او وجود دارد که در کتاب «هدیه مسیح» به این سوال‌ها پاسخ داده شده است. این کتاب که تاکنون شش بار تجدید چاپ شده است، متنی روان، جذاب و داستانی دارد و خواننده را تا پایان با خود همراه می‌کند. این کتاب را نیز با 40 درصد تخفیف از اینجا تهیه کنید.

گفتنی است علاقمندان برای تهیه این کتاب ها، فقط تا 1 آذر 1400 فرصت دارند. برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 22211174 تماس حاصل نمائید.


این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات