از 13 لغایت 26 دی،

«سرزمین بی‌فصل» و «میدان‌های سخت» را با 35 درصد تخفیف تهیه کنید

همزمان با سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، از 13 لغایت 26 دیماه مقارن با سالروز تکریم مادران و همسران شهداء، دو عنوان کتاب با عناوین «سرزمین بی‌فصل»، «میدان‌های سخت» با تخفیف 35 درصدی و ارسال رایگان در اختیار علاقمندان قرار گرفت.
سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۹
به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، از 13 دی همزمان با سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، لغایت 26 دیماه مقارن با سالروز تکریم مادران و همسران شهداء، مرکز اسناد انقلاب اسلامی دو عنوان از آثار خود را با عناوین «سرزمین بی‌فصل (روایت عاشقانه پروین مرادی از 35سال زندگی با سیدحمید تقوی‌فر)» و «میدان‌های سخت (گزیده خاطرات و سخنرانی‌های سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی)» با تخفیف 35 درصدی و ارسال رایگان در اختیار علاقمندان قرار داده است.

«سرزمین بی فصل» روایت عاشقانه خانم پروین مرادی از 35 سال زندگی مشترک با سردار شهید حاج سید حمید تقوی‌فر است. یکی از ویژگی‌های «سرزمین بی‌فصل»، روند داستانی آن است که با قلم روان سمیه عظیمی ستوده کاشانی، متن جذابی را خلق می کند. کتاب در 220 صفحه با قطع رقعی چاپ شده است. فرازهای این کتاب به «قرار» و «راه» تقسیم شده است. به تعبیر نویسنده: «آنچه در این کتاب می‌بینید و می‌خوانید گزیده‌ای است از آنچه پروین مرادی از زندگی‌اش به خاطر آورده است، ماجرایی که تبدیل به قصه زندگی او شده؛ روایتی داستان گونه از یک زندگی. روایتی غیرخطی و غیرتقویمی. در این کتاب، داستان ها ترتیب زمانی ندارند، پس و پیش شده اند تا هم از یک نواختی کتاب های زندگینامه کم شود و هم مخاطب، حال راوی را موقع بیان خاطراتش درک کند.» البته نویسنده در جای جای کتاب، برای توصیف بهتر شرایط، پانوشت هایی را اضافه کرده است. شما می توانید تا 26 دی ماه این کتاب را با تخفیف 35 درصدی و ارسال رایگان با قیمت 29 هزار تومان از صفحه منشورات سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی تهیه کنید.

«سرزمین بی‌فصل» و «میدان‌های سخت» را با 35 درصد تخفیف تهیه کنید

«میدان‌های سخت» که توسط محمدحسن روزی طلب جمع آوری شده، گزیده سخنراني‌ها، خاطرات، گفتگوها و متن کامل وصيتنامه شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني است. «ميدان‌هاي سخت» از آن رو حائز اهميت است که دربردارنده ديدگاه‌ها، نگرش‌ها، منظومه فکري، نظام معرفتي و بيان‌کننده مباني و مبادي و غايت حرکت اين قهرمانِ جبهه مقاومت است. این کتاب را نیز با قیمت 42 هزار تومان، با 35 درصد تخفیف و ارسال رایگان، از سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی تهیه کنید.

این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات