مرکز اسناد انقلاب اسلامی

با حضور سمیه عظیمی و پروین مرادی،
ین مراسم از ساعت 16 روز سه شنبه 17 اسفندماه با حضور سمیه عظیمی ستوده نویسنده کتاب، و پروین مرادی همسر شهید تقوی فر، در فروشگاه کتاب انتشارات به نشر واقع در خیابان انقلاب، روبروی درب اصلی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۸ - ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ - 2022March 07

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، همزمان با اعیاد شعبانیه، جشن امضای کتاب «سرزمین بی فصل (روایت عاشقانه پروین مرادی از 35 سال زندگی با سید حمید تقوی فر)» برگزار می شود.

براساس این گزارش، این مراسم از ساعت 16 روز سه شنبه 17 اسفندماه با حضور سمیه عظیمی ستوده نویسنده کتاب، و پروین مرادی همسر شهید تقوی فر، در فروشگاه کتاب انتشارات به نشر واقع در خیابان انقلاب، روبروی درب اصلی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

«سرزمین بی فصل» روایت عاشقانه خانم پروین مرادی از 35 سال زندگی مشترک با سردار شهید حاج سید حمید تقوی‌فر است. شهید تقوی‌فر به‌عنوان فرمانده اطلاعات نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش ویژه‌ای در مقابله با جریان تکفیری داعش در منطقه و دفاع از حرم داشت. یکی از ویژگی‌های «سرزمین بی‌فصل»، روند داستانی آن است که با قلم روان سمیه عظیمی ستوده کاشانی، متن جذابی را خلق می کند. به تعبیر نویسنده: «آنچه در این کتاب می‌بینید و می‌خوانید گزیده‌ای است از آنچه پروین مرادی از زندگی‌اش به خاطر آورده است، ماجرایی که تبدیل به قصه زندگی او شده؛ روایتی داستان گونه از یک زندگی...»

پوستر جشن امضای کتاب سرزمین بی فصل

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر