مرکز اسناد انقلاب اسلامی

عیدانه مرکز اسناد انقلاب اسلامی به مناسبت عید سعید فطر
با فرارسیدن عید سعید فطر و در آستانه  سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، طرح عیدانه این مرکز برای عید فطر اعلام شد. این طرح که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و در راستای ارائه خدمات هرچه بیشتر به مخاطبین تنظیم شده، شامل تخفیف ۱۵ درصدی برای نه عنوان کتاب است.
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۵ - ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 2022April 27

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، همزمان با فرارسیدن عید سعید فطر و در آستانه  سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، طرح عیدانه این مرکز برای عید فطر اعلام شد. این طرح که با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و در راستای ارائه خدمات هرچه بیشتر به مخاطبین تنظیم شده، شامل تخفیف 15 درصدی برای 9 عنوان کتاب است.

از این‌رو علاقمندان می‌توانند از 7 لغایت 16 اردیبهشت، برای تهیه کتاب‌های «خفتگان آستان علوی (درآمدی بر تاریخ نجف و حرم امیرالمومنین)»؛ «مبانی انسان‌شناختی اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)»؛ «مبانی الگوی اسلامی ايرانی پیشرفت از منظر امام خامنه‌ای(دام ظله)»؛ «کودکی به تاراج رفته» و مجموعه 5 جلدی «اسلام‌شناسی» به قلم مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین روح‌الله حسینیان با عناوین: «شناخت در اسلام»؛ «شناخت خدا»؛ «شناخت وحی و نبوت»؛ «امامت و مرجعیت» و «شناخت زندگی پس از مرگ» با 15 درصد تخفیف و ارسال رایگان، به صفحه منشورات سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس Www.irdc.ir مراجعه کنند.

طرح تخفیف 15 درصدی برای 8 عنوان کتاب + تقویم رایگان سال 1401

گفتنی است، به همراه هر سفارش، یک نسخه تقویم رومیزی اختصاصی مرکز اسناد انقلاب اسلامی برای سال 1401 نیز به عنوان هدیه، برای مخاطبان ارسال خواهد شد.

 

مجموعه 5 جلدی «اسلام‌شناسی»

مجموعه 5 جلدی «اسلام شناسی» به قلم مرحوم حجت الاسلام والمسلمین روح الله حسینیان نگاشته شده است. این مجموعه بر آن است تا شناخت دقیقی از اسلام، خدا، نبوت، امامت و حیات اخروی بر خواننده معلوم نماید. این مجموعه تلاش دارد دوره‌ای از مبانی معرفت دینی را فارغ از بحث‌های فنی و پیچیده، به تصویر بکشد. تلاش نویسنده بر آن بوده تا با کمک آیات وحی و روایات دلنشین اهل بیت(ع)، تصویری ساده اما دقیق، کامل و دلپسند ارائه دهد تا مقدمه‌ای برای تقویت ایمان باشد.

مجموعه اسلام شناسی در 5 جلد با عناوین «شناخت در اسلام»، «شناخت خدا»، «شناخت وحی و نبوت»، «امامت و مرجعیت»، «شناخت زندگی پس از مرگ» به طبع رسیده است.

 

خفتگان آستان علوی (درآمدی بر تاریخ نجف و حرم امیرالمومنین)

این کتاب را دکتر صفاءالدین تبرائیان قلم زده است. تبرائیان در این اثر دایره‌المعارف جامعی را خلق کرده که علاوه بر بیوگرافی 628 نفر از «خفتگان آستان علوی» از آدم ابوالبشر تا علمای دین و شاهان و شاهزادگان، تاریخچه جامعی از شهر مقدس نجف را نیز در خود جای داده است. جامعیت محتوای کتاب، ناب بودن اطلاعات آن و استفاده از مآخذ مهم و منابع معتبر از ویژگی‌های این اثر است.

 

مبانی انسان‌شناختی اندیشه سیاسی امام خمینی(ره)

این کتاب در دو بخش سازماندهی شده است؛ در بخش نخست با عنوان «انسان شناسی در غرب و اسلام»، سیر اندیشه بشری در مورد مفهوم انسان بررسی شده و بخش دوم عهده‌دار تبیین بازتاب نگاه انسان شناختی امام در دو حوزه جامعه و حکومت است. این کتاب به قلم راضیه مهرابی کوشکی نوشته شده است.

 

مبانی الگوی اسلامی ايرانی پیشرفت از منظر امام خامنه‌ای(دام ظله)

این کتاب با بررسی دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و تدابیر ایشان ازجمله تبیین و تشریح مختصات الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، ارتباط وثیق مردم و دولت در فرایند پیشرفت، ارتقای توانمدندی علمی در جامعه، ولایت‌مداری در فرایند پیشرفتِ جامعه‌ی اسلامی _ ایرانی و ... به شناخت و آگاهی راهکارها و مبانی الگوی پیشرفت اسلامی پرداخته است. کتاب را محمدجواد قربی نوشته است.

 

کودکی به تاراج رفته (سیاست های رژیم صهیونیستی برای حبس کودکان فلسطینی )

این پژوهش، روایت آلام کودکان محبوس فلسطینی است. «کودکی به تاراج رفته» که توسط سه نویسنده‌ اروپایی، عرب و یهودی نگاشته شده، از جمله آثار منصفانه‌ای به شمار می‌رود که در زمینه‌ نقض قوانین کنوانسیون‌های حقوق بشری توسط رژیم صهیونیستی نوشته شده است. نکته‌ بارز این کتاب، اتکای آن بر مشاهدات میدانی است. نویسندگان از نزدیک شاهد جنایات و قانون شکنی‌های رژیم صهیونیستی بوده‌اند. همین موضوع، تمایز اصلی اثر فعلی با آثار مشابه است. کتاب حاضر به بهانه روز قدس در بسته تخفیفی مرکز اسناد انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

علاقمندان می توانند برای تهیه این کتاب ها با 15 درصد تخفیف، از 7 لغایت 16 اردیبهشت به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس Www.irdc.ir مراجعه کنند.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر