مرکز اسناد انقلاب اسلامی

کد خبر: ۷۷۲۸
با انتشار آثار صوتی مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛
در آستانه نمایشگاه کتاب، کتب صوتی مرکز اسناد انقلاب اسلامی را بیشتر بشناسید.
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 2022May 09

خبرگزاری مهر نوشت: تنها چند روز به افتتاح سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مانده است. نمایشگاه کتاب فرصت ویژه‌ای است تا دوست‌داران کتاب با گشت‌وگذار در میان غرفه‌ها، کتاب‌های مورد نظر خود را تهیه کنند.

اما در کنار کتب فیزیکی، اقسام دیگری نیز امروزه در دسترس دوستداران کتاب است؛ کتاب الکترونیک و کتاب صوتی ازجمله این محصولات به شمار می آیند.

یکی از قابلیت‌های کتاب صوتی این است که مخاطب در حین رانندگی یا پیاده‌روی و حتی اشتغال به امور دیگر نیز می‌تواند از محتوای آن بهره ببرد.

موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در زمره موسساتی است که با تولید کتب صوتی، گامی نو در این مسیر برداشته است.

این مرکز تاکنون 8 عنوان کتاب صوتی با عناوین «خاطرات سپهبد شهید علی صیاد شیرازی»، «خاطرات سرلشکر سید یحیی (رحیم) صفوی»، «خاطرات حاج حسین سلیمانی (محافظ امام)»، «خاطرات آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی»، «خاطرات حجت‌الاسلام والمسلمین ناطق‌نوری»، «خاطرات محسن رفیق‌دوست»، «خاطرات سید احمد علم‌الهدی» و «خاطرات آیت‌الله ابوالقاسم خزعلی» تولید و منتشر کرده است.

 

امکان شنیدن تاریخ صوتی انقلاب اسلامی فراهم شد

 

تفاوت بارز این آثار نسبت به آثار مشابه در حوزه کتاب صوتی، روایت خاطرات با صدای خود راوی است. قطعا شنیدن خاطرات سپهبد صیاد شیرازی به زبان خود شهید یا همراهی با خاطرات آیت‌الله مهدوی‌کنی با صدای خود ایشان، جذابیت و شیرینی خاص خود را دارد. به علاوه این که، این کتاب‌ها سرشار از فرازهای ناب تاریخی، ناگفته‌های بسیار و نکات جذاب و ناشنیده است.

حالا که در آستانه نمایشگاه کتاب قرار داریم، به شما پیشنهاد می‌کنیم از این دست کتاب‌ها غافل نشوید.

برچسب: کتاب صوتی
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر