مرکز اسناد انقلاب اسلامی

همراه با نمایشگاه کتاب
«پس مرتضی کو» اولین جلد از مجموعه «ستاره دنباله دار» است که به همت موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر می شود.
تاریخ انتشار: ۱۸:۳۶ - ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 2022May 13

به گزارش پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی، این روزها که نمایشگاه کتاب در حال برگزاری است، موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی، در کنار آثار دیگر، با یک کتاب تازه آن هم در قالب «کتاب کودک»، به نمایشگاه آمده است. «پس مرتصی کو؟» تازه‌ترین محصول این موسسه، توسط کلر ژوبرت نگاشته شده است.

«پس مرتضی کو؟» داستانی آمیخته با تخیل دارد و با محوریت عشق شهید مطهری به دانستن و علم‌آموختن و براساس خاطره‌ای از کودکی استاد مطهری نوشته شده است. خاطره مربوط به زمانی است که "مرتضی" پسربچه حدود هفت ساله‌ای بوده و به مکتب‌خانه می‌رفته است...

دهه نودی‌ها در غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی

این کتاب اولین جلد از مجموعه «ستاره دنباله دار» است که به همت موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر می شود. این مجموعه بر آن است تا شخصیت های اثرگذار تاریخ ایران را که قهرمانان واقعی این مرز و بوم هستند به کودکان معرفی کند.

دهه نودی‌ها در غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی

علاقمندان می‌توانند در ایام نمایشگاه کتاب، برای تهیه کتاب «پس مرتضی کو؟» به غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی مستقر در شبستان اصلی، راهروی 14، غرفه شماره 11 مراجعه کنند.

دهه نودی‌ها در غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر