مرکز اسناد انقلاب اسلامی

تخفیف ویژه غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب
غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در سی و سومین نمایشگاه کتاب 10 عنوان کتاب را با 35 درصد تخفیف عرضه می‌کند.
تاریخ انتشار: ۱۱:۳۵ - ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 2022May 14

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛ غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران 10 عنوان کتاب را با 35 درصد تخفیف عرضه می‌کند. این ده عنوان علاوه بر 20 درصد تخفیف نمایشگاهی با پانزده درصد تخفیف ویژه در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت.

1- نظریه‌پردازی در تبعید: این اثر تلاش پژوهش­گونه‌­ای­ است که در قالب تاریخ شفاهی به بررسی بسترسازی و نظریه‌پردازی امام خمینی درباره حکومت اسلامی در دوران حضور درنجف می‌پردازد.


2- امنیت انسانی از دیدگاه امام خمینی(ره): این اثر مقوله «امنیت» را در منظومه فکری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بررسی می‌کند.


3- سرزمین بی‌فصل(روایت عاشقانه پروین مرادی از سی‌و‌پنج سال زندگی با سید حمید تقوی‌فر): «سرزمین بی فصل» روایت عاشقانه خانم پروین مرادی از 35 سال زندگی مشترک با سردار شهید حاج سید حمید تقوی‌فر است. شهید تقوی‌فر به‌عنوان فرمانده اطلاعات نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش ویژه‌ای در مقابله با جریان تکفیری داعش در منطقه و دفاع از حرم داشت. یکی از ویژگی‌های «سرزمین بی‌فصل»، روند داستانی آن است که با قلم روان سمیه عظیمی ستوده کاشانی، متن جذابی را خلق می کند.


4- جهل مقدس(اکبر گودرزی به روایت اسناد): این کتاب دربرگیرنده بیش از 130 برگ سند درباره اکبر گودرزی و گروهک فرقان است که بسیاری از آن اسناد برای اولین بار منتشر می شود.

5- خاطرات و مبارزات شهید محلاتی: این اثر مشتمل بر خاطرات شهید محلاتی از کودکی تا پیروزی انقلاب اسلامی است. همچنین به فعالیت‌های شهید محلاتی و تاریخ شفاهی زندگی او در سال‌های پس از انقلاب اسلامی نیز اشاره شده است. 

 

10 + 20 درصد تخفیف ؛ 10 عنوان کتاب را با 30 درصد تخفیف بخرید


6- منظومه توحیدی(تبیین مکتب توحیدی در اندیشه مقام معظم رهبری): کتاب «منظومه توحیدی» به تبیین مکتب توحیدی در اندیشه‌ی مقام معظم رهبری می‌پردازد.


7- حکم تاریخی (آیات شیطانی و فتوای الهی امام خمینی(ره) تاثیر جهانی حکم ارتداد): این کتاب تلاش کرده است تا ضمن بررسی محتوایی کتاب آیات شیطانی، به پیامدهای حکم تاریخی و دینی امام خمینی (ره) درباره‌ سلمان رشدی بر جهان اسلام بپردازد. 


8- میدان‌های سخت (گزیده خاطرات و سخنرانی‌های سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی): «میدان‌های سخت» گزیده سخنراني‌ها، خاطرات، گفتگوها و متن کامل وصيتنامه شهيد سپهبد حاج قاسم سليماني است. 

15 + 20 درصد تخفیف ؛ 10 عنوان کتاب را با 35 درصد تخفیف بخرید


9- سفیر شیعه در غرب: این کتاب روایتی مستند و مستدل درباره تاریخچه مرکز اسلامی هامبورگ و شرحی دقیق از مجاهدت‌های حجت‌الاسلام‌والمسلمین محققی لاهیجی– اولین امام جماعت مسجد امام علی(ع) – است. 

 
10- جنگ اقتصادی (فهرست تحریم‌های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران): این اثر فهرست کامل، مستند و دقیقی از تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی است. خواننده با مطالعه این کتاب، ضمن اطلاع از تمامی تحریم‌های اقتصادی علیه ایران، سیری از تاریخ جمهوری اسلامی و روابط خارجی را نیز مرور خواهد کرد.

 

گفتنی است غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در سی و سومین نمایشگاه کتاب تهران با 360 عنوان کتاب در حوزه تاریخ شفاهی، اندیشه سیاسی، رجال تاریخی، اسناد، دانستنی‌های جوانان، انقلاب اسلامی در استان‌ها و ... در شبستان اصلی راهروی 14 غرفه 11 میزبان مخاطبان و علاقمندان است.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر