مرکز اسناد انقلاب اسلامی

تاریخ انقلاب در قاب کتاب
غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در سی و سومین نمایشگاه کتاب در شبستان اصلی مصلی راهروی 14 غرفه 11 پذیرای مخاطبان و علامندان است.
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ - ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - 2022May 15

پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛ سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران پس از دو سال وقفه کرونایی از 21 اردیبهشت 1401 در مصلی امام خمینی تهران آغاز به کار کرد.

مرکز اسناد انقلاب اسلامی مثل گذشته با مجموعه‌ای از فعالیت‌ها به مهم‌ترین ضیافت کتاب و کتابخوانی آمده است.

غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی امسال با حدود 300 عنوان کتاب در حوزه تاریخ انقلاب اسلامی، تاریخ شفاهی و خاطرات شخصیت‌ها، اسناد، اندیشه سیاسی، دانستنی‌های انقلاب برای جوانان و ... پذیرای عموم علاقمندان شده است. همچون گذشته در کنار اقشار مختلف مردم، شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی نیز از غرفه این مرکز واقع بازدید کردند.

تازه‌های نشر مرکز اسناد نیز امسال با شگفتانه‌ای در حوزه کودک پا به عرصه گذاشته است. «پس مرتضی کو؟» عنوان جدیدترین اثر موسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی است که با قلم و تصویرگری خانم کلر ژوبرت در اختیار خانواده‌ها قرار گرفته و همین کتاب پای کودکان را نیز به غرفه پرکارترین ناشر تاریخ انقلاب باز کرده است.

مرکز اسناد انقلاب اسلامی که در دو سال اخیر با چندین نمایشگاه مجازی کتاب در کنار مخاطبان بوده است، امسال نیز جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به مخاطبان، تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته است. از تخفیف ویژه برای دانشجویان و طلاب گرفته تا طرح تخفیف 35 درصدی 10 عنوان کتاب و کد تخفیف 40 درصدی در سامانه طاقچه.

برگزاری نشست‌های نقد و گفتگو پیرامون آثار مرکز و آئین معرفی و رونمایی از کتاب‌های تازه منتشرشده از دیگر برنامه‌های غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در نمایشگاه کتاب است که خبرهای مربوط به آن از طریق سایت irdc.ir  و  شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در سی و سومین نمایشگاه کتاب در شبستان اصلی، راهروی 14 غرفه 11 پذیرای مخاطبان و علاقمندان است.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر