مرکز اسناد انقلاب اسلامی

کتاب «سرزمین بی‌فصل» روایت عاشقانه پروین مرادی از زندگی مشترک با سید حمید تقوی فر به چاپ دوم رسید.
تاریخ انتشار: ۱۶:۲۶ - ۲۰ تير ۱۴۰۱ - 2022July 11

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، کتاب «سرزمین بی‌فصل» (روایت عاشقانه پروین مرادی از 35 سال زندگی با سید حمید تقوی‌فر) به چاپ دوم رسید. این کتاب از عناوین پر فروش غرفه مرکز اسناد انقلاب اسلامی در سی‌وسومین نمایشگاه کتاب تهران بود.

«سرزمین بی فصل» روایت عاشقانه خانم پروین مرادی از 35 سال زندگی مشترک با سردار شهید حاج سید حمید تقوی‌فر است. شهید تقوی‌فر که در میان مردم عراق به «ابومریم» معروف است، به‌عنوان فرمانده اطلاعات نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نقش ویژه‌ای در مقابله با جریان تکفیری داعش در منطقه و دفاع از حرم داشت.

 

کتاب «سرزمین بی‌فصل» به چاپ دوم رسید

 

یکی از ویژگی‌های «سرزمین بی‌فصل»، روند داستانی آن است که با قلم روان سمیه عظیمی ستوده کاشانی، خلق شده است. به تعبیر نویسنده: «آنچه در این کتاب می‌بینید و می‌خوانید گزیده‌ای است از آنچه پروین مرادی از زندگی‌اش به خاطر آورده است، ماجرایی که تبدیل به قصه زندگی او شده؛ روایتی داستان گونه از یک زندگی...»

 

شما می‌توانید برای تهیه کتاب «سرزمین بی‌فصل» به فروشگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی واقع در خیابان انقلاب، خیابان 12 فروردین، نبش مجتمع ناشران و یا صفحه منشورات سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی به آدرس www.irdc.ir مراجعه کنید.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر