مرکز اسناد انقلاب اسلامی

از 26 مرداد تا 4 شهریور،
به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، کتاب «شهر که آرام شد برمی‌گردم» با تخفیف 30 درصدی و ارسال رایگان به مخاطبان عرضه می‌شود.
تاریخ انتشار: ۱۶:۰۸ - ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - 2022August 15

به گزارش روابط عمومی مرکز اسناد انقلاب اسلامی، به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، کتاب «شهر که آرام شد برمی‌گردم» با تخفیف 30 درصدی و ارسال رایگان به مخاطبان عرضه می‌شود.

30 درصد تخفیف برای کتاب «شهر که آرام شد برمی‌گردم»

این کتاب، خاطرات دکتر علی هادی‌تبار از سال‌های پرآشوب دهه 60 و ایام اسارت در اردوگاه‌های بعثی است. هادی‌تبار که در هنگام اسارت 17 ساله بود، به مدت هفت سال در اردوگاه رژیم بعث به اسارت گذراند. او روایتگر خاطرات تلخ و شیرین اسارت است. علاوه بر این، «شهر که آرام شد برمی‌گردم» مشتمل بر ناگفته‌هایی از تحرکات منافقین در ایران نیز می‌باشد.

در بخشی از مقدمه کتاب می‌خوانیم: «مقاومت آزادگان در اسارتگاه‌های مخوف رژیم بعثی در سراسر عراق برگ زرین دیگری از تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی و سال‌های دفاع مقدس است. آنان که در پیکار رو در رو با دشمن به اسارت درآمدند، به رغم محدودیت‌های بی‌شما رو رنج‌های جانکاه، حافظ و مدافع انقلاب اسلامی و عزت و سرافرازی ایران شدند.. شرح این مقاومت‌ها و مجاهدت‌ها در چنگال رژیم بی‌رحم بعثی در حقیقت انتقال بخش عظیمی از تاریخ ایران اسلامی است...»

شما می‌توانید برای تهیه این کتاب از 26 مرداد لغایت 4 شهریور 1401 به صفحه منشورات سایت مرکز اسناد انقلاب اسلامی مراجعه کنید و یا با شماره 02122211174 تماس بگیرید. همچنین می‌توانید برای تهیه این کتاب به صورت حضوری، به فروشگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی واقع در خیابان انقلاب اسلامی، خیابان 12 فروردین، نبش مجتمع ناشران مراجعه کنید.

ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ارسال نظر