حکم پاسداری شهید کلاهدوز در سال 57 با امضای سرلشگر قرنی

شهید یوسف کلاهدوز از ارتشیان مومن و انقلابی بود که نقش بی‌بدیلی در حفظ نیروهای معتقد به امام خمینی در ارتش داشت. وی پس از پیروزی انقلاب اسلامی با امضای سرلشگر قرنی از ارتش به سپاه مأموریت پیدا کرد و خدمات بسیاری را در جهت تشکیل و سازماندهی سپاه پاسداران داشت. همزمان با سالروز شهادت شهید یوسف کلاهدوز سندی از حکم مأموریت شهید یوسف کلاهدوز از ارتش به سپاه با امضای سرلشگر شهید قرنی در سال 1357 منتشر می‌شود.
يکشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی؛ شهید یوسف کلاهدوز از ارتشیان مومن و انقلابی بود که نقش بی‌بدیلی در حفظ نیروهای معتقد به امام خمینی در ارتش داشت. وی پس از پیروزی انقلاب اسلامی با امضای سرلشگر قرنی از ارتش به سپاه مأموریت پیدا کرد و خدمات بسیاری را در جهت تشکیل و سازماندهی سپاه پاسداران داشت. 
همزمان با سالروز شهادت شهید یوسف کلاهدوز سندی از حکم مأموریت شهید یوسف کلاهدوز از ارتش به سپاه با امضای سرلشگر شهید قرنی در سال 1357 منتشر می‌شود. 

متن سند بدین شرح است:

« از: ستاد کل ارتش ملی ایران 
  به: ستاد نیروی زمینی
  موضوع: سروان زرهی یوسف ـ کلاهدوز

افسر نام برده بالا از تاریخ 57/12/1 به سپاه پاسداران انقلاب «پاسا» مامور گردیده است. دستور فرمایید به نامبرده که جمعی گردان تانک گارد جاویدان سابق بوده ابلاغ گردد خود را به کمیته امام خمینی واقع در خیابان ایران معرفی نماید.
                                                                                                                      رئیس ستاد کل ارتش ملی ایران سرلشگر قرنی»

سند حکم پاسداری شهید یوسف کلاهدوز با امضای شهید قرنی در سال 1357

این خبر را به اشتراک بگذارید:
ارسال نظرات